خانه » دانلود بازی پارتی آدمک ها Stickman Party 2.3.6 برای اندروید

Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games بازی پارتی آدمک ها

Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games بازی پارتی آدمک ها
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 75% 75%

اسکرین شات ها

Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games بازی پارتی آدمک هاStickman Party: 1 2 3 4 Player Games بازی پارتی آدمک هاStickman Party: 1 2 3 4 Player Games بازی پارتی آدمک هاStickman Party: 1 2 3 4 Player Games بازی پارتی آدمک ها

بازی پارتی آدمک ها Stickman Party

بازی Stickman Party حاوی مجموعه ای رایگان از بازی های آرکید و اکشن برای موبایل است که نسخه بروز آن را در این مطلب از وب سایت شهر اندروید آماده کرده ایم. این مجموعه بازیها کاملا رایگان هستند و به اینترنت هم نیازی ندارند و به صورت آفلاین نیز قابل بازی اند.
بازی پارتی آدمک ها پر از بازی‌ های سرگرم کننده مختلف است که به لطف پشتیبانی از بخش چند نفره، می‌ توانید آن را به تنهایی یا با دوستان خود بازی کنید. این بازی به ندرت دارای تبلیغات است و به شما امکان می دهد با حداقل وقفه بازی کنید. در این عنوان یا در برابر ربات ها بازی می کنید یا با حداکثر سه بازیکن دیگر که همگی در یک دستگاه اندرویدی قرار دارند و تا ساعت ها از تجربه آن می توانید نهایت لذت را ببرید.
همانطور که گفتیم، در بازی Stickman Party انواع مختلفی از بازیهای در سبک مختلف وجود دارد که تعدادشان به 40 می رسد و شامل حل پازل ها، پلتفرمینگ یا سکوبازی، بازی فوتبال و بازی های تیراندازی و غیره می شوند. اکثر این بازی ها به صورت چهارنفره انجام می شوند و برای این تعداد پلیر کاملا بهینه سازی شده است. بیشتر بازی‌ها در زاویه دوربین نمای بالا هستند تا فضای بیشتری برای بازی فراهم شود و پلیرها تسلط بیشتری روی انجام بازی خود داشته باشند.

 

ویژگی های بازی Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games

  • به صورت انفرادی یا چند نفره قابل بازی است
  • می توانید به صورت آفلاین بازی کنید
  • دارای طیف گسترده ای از بازی ها برای انتخاب
  • یک بازگشت خوب به بازی های قدیمی
  • گرافیک بسیار خوب بازی
  • وجود حالت های مختلف بازی

 

Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games بازی پارتی آدمک ها
دانلود بازی Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games بازی پارتی آدمک ها با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *