خانه » دانلود بازی عملیات انهدام Amaliyate enhedam 0.0.9 برای اندروید

بازی عملیات انهدام Amaliyate enhedam

بازی عملیات انهدام Amaliyate enhedam
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی عملیات انهدام Amaliyate enhedamبازی عملیات انهدام Amaliyate enhedamبازی عملیات انهدام Amaliyate enhedamبازی عملیات انهدام Amaliyate enhedam

بازی عملیات انهدام Amaliyate enhedam

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام عملیات انهدام را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. عملیان انهدام عنوان یک بازی اکشن می باشد که شما رقابت و روبه رو شدن با دشمنان و درگیری با انها را تجربه می کنید. این بازی دارای اسلحه های متفاوت و ایتم های جذابی است که می توانید به راحتی از انها استفاده کنید. هر چه بیشتر ماموریت ها و مراحل را رد کنید به هیجان بازی هم افزوده می شود. بازی عملیات انهدام توانسته رتبه خوبی را از ان خود کند و در کمترین زمان کاربران زیادی را به خود جذب نماید.

همینطور این بازی داستانی هم می باشد که با رد کرذدن مراحل می توانید کم کم تمامی اسلحه های خود را ارتقا بدهید. گرافیک عالی و واقعی گرا به همراه صدا گذاری مهیج و گیم پلی جذاب بازی لذت یک بازی منحصر به فرد را به شما می دهد. در این بازی شما می توانید هم به صورت افلاین و همانلاین با بازیکنان دیگر رقابت کنید. شما می توانید هم اکنون بازی های مشابه همچون کابوس دشمن، تیزبال، هشتمین حمله و بازی های دیگر را در سایت مشاهده کنید. نسخه بروز این بازی در شهراندروید ارائه شده که می توانید به صورت رایگان و لینک مستقیم دریافت کنید.

 

بازی عملیات انهدام Amaliyate enhedam
دانلود بازی بازی عملیات انهدام Amaliyate enhedam با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات