خانه » دانلود بازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friends 11.13.0 برای اندروید

بازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friends

بازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friends
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friendsبازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friendsبازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friendsبازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friendsبازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friends

بازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friends

بازی Angry Birds Friends  یک بازی محبوب و سرگرم‌کننده است که شما را به دنیای هیجان‌انگیز پرندگان عصبانی می‌برد. در این بازی، شما با برقراری ارتباط با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، می‌توانید در مسابقات پرندگان عصبانی شرکت کرده و رکوردهای خود را بهبود دهید.
ویژگی‌های بازی Angry Birds Friends که ما در شهراندروید اشاره می کنیم شامل موارد زیر است:
1. مسابقات با دوستان: شما می‌توانید با دعوت دوستان خود از طریق شبکه‌های اجتماعی، در مسابقات پرندگان عصبانی شرکت کنید. با قرار دادن رکورد خود در معرض چالش دوستانتان، می‌توانید به رتبه برتری دست یابید و امتیازات بیشتری بدست آورید.
2. بازی‌های هفتگی: بازی Angry Birds Friends  دارای بازی‌های هفتگی جذاب است که شما را با چالش‌های جدید و مراحل جدید روبرو می‌کند. با شرکت در این بازی‌ها، می‌توانید جوایز بیشتری کسب کرده و مهارت‌های خود را به چالش بکشید.
3. قدرت‌های خاص: هر پرنده در Angry Birds Friends دارای قدرت‌های خاصی است. با استفاده از قدرت‌های منحصربه‌فرد هر پرنده، می‌توانید ساختارهای دشمن را به هم بزنید و امتیازات بیشتری کسب کنید.
4. رقابت با بازیکنان جهانی: علاوه بر دوستان خود، می‌توانید با بازیکنانی از سراسر جهان رقابت کنید. در لیست رتبه‌بندی جهانی، میزان مهارت خود را با سایر بازیکنان مقایسه کنید و به رتبه‌بندی برتر دست پیدا کنید.
بازی Angry Birds Friends به شما امکان می‌دهد به دنیای پرندگان عصبانی بپیوندید و در مسابقات هیجان‌انگیزی شرکت کنید. با دعوت دوستانتان، رقابت با بازیکنان جهانی و استفاده از قدرت‌های خاص پرندگان، می‌توانید به رتبه برتری دست پیدا کنید. آیا شما آماده‌ی این چالش هستید؟

بازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friends
دانلود بازی بازی پرندگان خشمگین دوستان Angry Birds Friends با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات