خانه » دانلود برنامه آرمیا مدیتیشن و یوگا Aramia 6.1.0 برای اندروید

برنامه آرمیا _ مدیتیشن و یوگا

برنامه آرمیا _ مدیتیشن و یوگا
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه آرمیا _ مدیتیشن و یوگابرنامه آرمیا _ مدیتیشن و یوگابرنامه آرمیا _ مدیتیشن و یوگابرنامه آرمیا _ مدیتیشن و یوگا

برنامه آرمیا _ مدیتیشن و یوگا

امروز ما به معرفی یک برنامه سبک زندگی به نام ارمیا که توسط مدیتیشن ارمیا طراحی و منتشر شده در شهراندروید میپردازیم. با این برنامه میتوانید یک مدیتیشن عالی و به زبان فارسی داشته باشید. میتوانید به یک خود اگاهی و تمامی محتوای در این زمینه را به راحتی فرا بگیرید. دارای 15 دوره مدیتیشن با اهداف مختلف که به شما کمک می کند تمامی استرس های خود را دور بریزید.

دوره های این برنامه شامل: مدیتیشن ارامش، مدیتیشن ضد استرس، خواب عزت نفس، خویشتن دوستی می باشد. علاوه بر مدیتیشن داری دوره های خود اگاهی و ورزش هم می باشد. یوگای 13 روزه، دوره پیلاتس هم در این برنامه موجود است. ارمیا به شما قول می دهد که یک خواب با کیفیت، تمرکز و توجه کافی، حضور ذهن اسودگی، تجربه زندگی با ارامش، مدریت استرس و اضطراب و کنار امدن با افکار مزاحم داشته باشید. این روزها یکم ارامش و خواب باکیفیت ارزوی بیشتر ما شده است.

نگرانی و استراب های فراوان که همیشه همراه ما هستند و ما را عذاب می دهد. دوست دارید که ارامش زیادی داشته باشید؟ می خواهید که افکار خود را به راحتی مدریت کنید و به پیشرفت انها اجازه ندهید؟ خب پیشنهاد ما به شما برنامه ارمیا می باشد. این برنامه به شما قول می دهد که به تمامی چیز هایی که در کوتاه ترین زمان ممکن میخواهید برسید. پس همین الان این برنامه را با لینک مستقیم دانلود کنید و از ارامش خود نهایت لذت را ببرید.

 

برنامه آرمیا _ مدیتیشن و یوگا
دانلود برنامه برنامه آرمیا _ مدیتیشن و یوگا با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *