خانه » دانلود برنامه همراه بانک صادرات 2.8 Bank Saderat برای اندروید

برنامه همراه بانک صادرات Bank Saderat

برنامه همراه بانک صادرات Bank Saderat
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

برنامه همراه بانک صادرات Bank Saderatبرنامه همراه بانک صادرات Bank Saderatبرنامه همراه بانک صادرات Bank Saderatبرنامه همراه بانک صادرات Bank Saderat

برنامه همراه بانک صادرات Bank Saderat

امروز ما یک برنامه از سری اپلیکیشن امور مالی به نام همراه بانک صادرات را در شهراندروید منتشر کردیم. در همراه بانک صادرات شما به راحتی در هر زمان و هر مکانی می توانید کارهای بانکی خود را انجام دهید. در این برنامه شما ظرف چند ثانیه کار های خود را به راحتی انجام می دهید.  همراه بانک صادرات شما می توانید: اطلاعات در یافت تسهیلات موجودی، انتقال وجه بین بانکی، استعلام وضعیت چک های صادره، پرداخت تمامی قبض ها، دریافت موجودی، خرید بسته اینترنتی، خرید انواع شارژ، کارت به کارت، انتقال پول به کارت های خود بدون محدودیت، دسترسی به همه تراکنش ها و خدمات بی شمار دیگر!

با این برنامه تمامی امور بانکی را به راحتی انجام می دهیم. دیگر لازم نیست که نگران کارهای عقب افتاده بانکی باشیم. و از نداشتن وقت برای صرف امور بانکی گله مند باشیم! با نصب همراه بانک صادرات همه این کارها در کمترین زمان امکان پذیر می باشد. نسخه بروز این برنامه در شهر اندروید موجود می باشد. فقط لازم است به باکس اندروید مراجعه نموده و با لینک مستقیم و کاملا رایگان دریافت کنید.

 

برنامه همراه بانک صادرات Bank Saderat
دانلود برنامه برنامه همراه بانک صادرات Bank Saderat با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات