خانه » دانلود برنامه بیت بان Beatban 3.2.0 قفل برنامه ، آنتی ویروس برای اندروید

انتی ویروس، قفل برنامه بیت بان

انتی ویروس، قفل برنامه بیت بان
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

انتی ویروس، قفل برنامه بیت بانانتی ویروس، قفل برنامه بیت بانانتی ویروس، قفل برنامه بیت بانانتی ویروس، قفل برنامه بیت بانانتی ویروس، قفل برنامه بیت بان

انتی ویروس، قفل برنامه بیت بان

در این وقت از روز ما یک برنامه و انتی ویروس فوق کاربردی در دسته ابزار به نام بیت بان را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. با این برنامه می توانید برنامه های هرز یا ویروس های گوشی خود را شناسایی و از بین ببرید. با فعال کردن ویژگی نوتیفیکیشن این برنامه می توانید تمامی برنامه ها یا عکس ها یا هر انچه که می خواهید را مخفی کنید. در بیت بان می توانید ویدیو یا عکس هایی که نمی خواهید دیگران ببینند را مخفی کنید! و با زدن رمز به انها دسترسی داشته باشید. می توانید رمز های خود را مدریت کنید و توسط کلید دلخواه کاربر ذخیره سازی نمایید.

اگر به وای فای ناامن متصل شوید بیت بان به شما هشدار می دهد. این برنامه قابلیت این را دارد که برنامه های دیگر را در پس زمینه و رم خالی کند تا سرعت موبایل شما در استفاده از برنامه ها یا بازی افزایش پیدا کند. همینطور برنامه های شما را تحلیل و سته بندی میکند. و حتی می تواند برنامه ها ی بد افزار را در 24 ساعته شناسایی کند و اجازه ندهد که به تلفن همراه شما یا تبلت اسیبی برسد. و کلی امکانات منحصر به فرد دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. پس هم اکنون این برنامه کاربردی را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید و از مزایای ان استفاده کنید.

 

انتی ویروس، قفل برنامه بیت بان
دانلود برنامه انتی ویروس، قفل برنامه بیت بان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *