خانه » بهخوان – شبکه اجتماعی کتاب Behkhan 1.6.0 برای اندروید

برنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاب

برنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاب
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

برنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاببرنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاببرنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاببرنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاببرنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاب

برنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاب

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک برنامه شبکه اجتماعی به نام بهخوان می پردازیم. این برنامه برای کسانی که دنبال کتاب های جدید و پر محتوا هستند بسیار خوب است. شما با این برنامه میتوانید دنبال هر انچه هستید را پیدا کنید. یک شبکه اجتماعی برای دوستداران کتاب و کتاب خوانی می باشد. در این شبکه اجتماعی ما به همر کمک می کنیم که کتاب های زیبا را برای خواندن پیدا کنیم.

برای خود در این برنامه کتابخانه شخصی درست و کتب هایی که خواندید یا کتاب هایی که میخوانید و یا میخواهد بخوانید را در ان ثبت کنید. در مورد کتاب ها با دیگران تبادل نظر کنید و یا در مورد کتاب چند جمله بنویسید. نمی توانید در بهخوان کتاب بخوانید و یا دانلود کنید! با نویسنده مورد علاقه خود در ارتباط باشید. با بهترین کتاب خوان ها اشنا شوید و با هم هم صحبت شوید. دنیای بهخوان به شما کمک می کند که کتاب بعدی خود را کشف کنید و برای کتاب خواندن هیجان داشته باشید.

پس همین الان این برنامه را نصب کنید و از محتوای زیاد و منحصر به فرد ان استفاده کنید. جدیدترین نسخه برنامه در سایت منتشر شده برای دانلود با لینک مستقیم به باکس دانلود مراجعه کنید.

 

برنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاب
دانلود برنامه برنامه بهخوان _ شبکه اجتماعی کتاب با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات