خانه » دانلود بازی استادان پرش Bouncemasters Penguin Games 2.2.1 برای اندروید

بازی استادان پرش

بازی استادان پرش
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی استادان پرشبازی استادان پرشبازی استادان پرشبازی استادان پرش

بازی استادان پرش

در این وقت از روز ما به معرفی و انتشار یک بازی جدید در سبک ارکید به نام استادان پرش در شهراندروید می پردازیم. به درخواست شما عزیزان ما یک بازی رکورد زنی جذاب ارائه کردیم که مطمئنا از ان نهایت لذت را می برید. داستان بازی از این قرار است که پنگوئن بازی ما در حال مشاده دور دست ها با دوربین خود است که یک پنگوئن ماده می بیند و یک دل نه صد دل عاشق و شیدا می شود.

تمام هدف این پنگوئن عاشق پیشه ی ما این می شود که خود را به معشوق خود برساند. از این کار از دوست صمیمی خود یعنی خرس قطبی می خواهد که او را پرت کند. و شما باید به او در رسیدن به هدفش کمک کنید. اما مطمئن باشید که این پرتاب ها نکاتی که باید انها را رعایت کنید هر چه حرفه ای تر شوید شدت پرتاب شما بالاتر هم می شود. همینطور باید به این پنگوئن شجاع کنید تا از پس موانع و مشکلات راهش عبور کند.

سطح های فراوانی در بازی وجود دارد که فاصله پرتاب بیشتر می شود. در حین بازی شما فصل های دیگر را هم می بینید و از محیط های زیادی عبور می کنید. پس اگر دنبال یک بازی جدید ارکید و تفننی هستید که به صورت رکورد زنی باشد حتما این بازی را امتحان کنید. جدیدترین نسخه بازی در سایت ارائه شده است که می توانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

 

بازی استادان پرش
دانلود بازی بازی استادان پرش با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات