خانه » دانلود بازی کمانداران Bowmasters 4.0.1 برای اندروید

بازی کمانداران Bowmasters

بازی کمانداران Bowmasters
  • نسخه 4.0.1
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی کمانداران Bowmastersبازی کمانداران Bowmastersبازی کمانداران Bowmastersبازی کمانداران Bowmastersبازی کمانداران Bowmasters

بازی کمانداران Bowmasters

Bowmasters یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده است که شما را وارد دنیای تیراندازی با کمان قرار می‌دهد. در این بازی، شما به عنوان یک تیرانداز با کمان حرفه‌ای در مقابل دشمنان و رقبا قرار می‌گیرید. وظیفه‌ی شما در این بازی، پرتاب تیرهای خود به سمت هدف و تسلط بر تکنیک‌های جدید تیراندازی است.
شما در ابتدا با انتخاب شخصیت خود شروع به بازی می‌کنید. هر شخصیت دارای قدرت‌ها و تیرهای منحصر به فردی است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در طول بازی، شما می‌توانید شخصیت خود را ارتقا داده و تیرها و قدرت‌های جدیدی را به آن اضافه کنید. همچنین، می‌توانید تکنیک‌های جدید تیراندازی را یاد بگیرید و به مهارت خود در تیراندازی افزوده شوید.
در Bowmasters شما به دنبال مبارزه با دشمنان در محیط‌های مختلف هستید. می‌توانید در صحراها، جنگل‌ها و مکان‌های دیگر به دنبال رقبا بگردید و آن‌ها را شکست دهید. همچنین، می‌توانید در حالت چندنفره با دوستان و بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید و مهارت‌های خود را در مسابقات نشان دهید.
Bowmasters دارای گرافیک جذاب و صداگذاری زیبا است که شما را به تجربه‌ای واقعی از تیراندازی با کمان می‌برد. با کنترل دقیق و روشنفکرانه، می‌توانید به چالش‌های بازی بپردازید و بهترین تیرانداز باشید. آیا شما آماده‌ی مبارزه با رقبا و نمایش تیراندازی‌های حرفه‌ای هستید؟ پس به Bowmasters بپیوندید و به دنیای هیجان انگیز تیراندازی با کمان وارد شوید.

هم اکنون می توانید این بازی جذاب را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از شهراندروید دانلود کنید. و از این بازی مهیج نهایت لذت را ببرید!

 

بازی کمانداران Bowmasters
دانلود بازی بازی کمانداران Bowmasters با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *