خانه » دانلود بازی تست هوش 2 _ Brain Test 2 _ 1.19.06 برای اندروید

بازی تست هوش 2 _ داستان های گمراه کننده

بازی تست هوش 2 _ داستان های گمراه کننده
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی تست هوش 2 _ داستان های گمراه کنندهبازی تست هوش 2 _ داستان های گمراه کنندهبازی تست هوش 2 _ داستان های گمراه کنندهبازی تست هوش 2 _ داستان های گمراه کننده

بازی تست هوش 2 _ داستان های گمراه کننده

در این وقت از روز ما در شهراندروید مایلیم که یکی از جدئید ترین بازی فکری پرمخاطب را معرفی و منتشر کنیم. با افتخار ما یکی از اولین سایت هایی هستیم که این بازی جدید را منتشر کردیم. تست هوش 2 یکی از بازیهای پرطرفدار فمکری است که در مدت زمان کوتاهی بعد از انتشار ان به پردانلود ترین بازی شناخته شده است. در این بازی شما از جایی که فکرش را هم نمی گنید به چالش کشیده می شوید.

اگر دنبال یک بازی فکری در سبک جدید و البته پر از چالش های جذاب هستید این بازی را از دست ندهید. این بازی دارای یک کلکسیون از پازل و تست هوش های بصری می باشد برای همین برای حل معما ها دنبال معادل های ریاضی نباشید. فقط باید تصویر را خوب با دقت و تمرکز ببینید و به سوال داده شده پاسخ دهید. تمامی پاز ل ها و تست های هوش با محوریتی طنز و بامزه است که ممکن است حل معمار را برای شما سخت کند. گرافیک بازی به صورت نقاشی و کارتونی می باشد که در این حال در سادگی بسیار جذاب می باشد. برای دانلود این بازی جدید به باکس دانلود مراجعه کنید تا به صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت نمایید.

 

بازی تست هوش 2 _ داستان های گمراه کننده
دانلود بازی بازی تست هوش 2 _ داستان های گمراه کننده با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *