خانه » دانلود برنامه کافه تلگراف Cafe Telegraph 3.89 برای اندروید

برنامه کافه تلگراف

برنامه کافه تلگراف
  • رای: 8
  • نظر: 0
محبوبیت 75% 75%

اسکرین شات ها

برنامه کافه تلگرافبرنامه کافه تلگرافبرنامه کافه تلگرافبرنامه کافه تلگراف

برنامه کافه تلگراف

کافه تلگراف”، اپلیکیشنی جذاب و کاربردی برای ایرانیان، به منظور ارتقاء تجربه‌ی استفاده از شبکه اجتماعی حرفه ایی و گرم طراحی شده است. این اپلیکیشن با امکانات منحصربه‌فرد خود به شما امکان می‌دهد تا از ویژگی های ان بهره‌وری بیشتری کسب کنید. ویژگی‌ها و امکانات اصلی “کافه تلگراف” عبارت‌اند از:
1. امکان ایجاد حساب کاربری: شما می توانید تمامی پیام های خود را اعم از خصوصی و عمومی و پروفایل های خود را کنترل کنید. و پروفایل های خود را به راحتی به اشتراک بگذارید.
2. امکان ارسال تلگراف: شما می توانید  به راحتی پست بگذارید و فیلم و عکس یا حتی موسیقی های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
3. اشتراک‌گذاری آسان مطالب: ارسال پیام‌ها، عکس‌ها و ویدئوها به یک یا چند گروه به راحتی و با گزینه‌هایی سفارشی را تجربه کنید.
4. امکان ارسال هدیه برای دیگران
5. امکان ارسال سکه برای کاربران دیگر
6. اخبار و مطالب ایرانی: از آخرین اخبار، مطالب و ویدئوهای ایرانی با خبر شوید و همیشه به روز باشید.

7. امکان نظر دادن به پست های دیگران: به راحتی پست های دیگران را لایک کنید و نظر خود را ارسال نمایید و دوستان تازه ایی پیدا کنید.
با “کافه تلگراف”، تجربه‌ای متفاوت از یک شبکه اجتماعی ایرانی را تجربه کنید و از امکانات اختصاصی برای ایرانیان بهره‌برداری کنید. این اپلیکیشن به عنوان یک پل ارتباطی میان شما و دیگران، بهبودی محسوس در تجربه کاربری شما به ارمغان می‌آورد. همینک برای دانلود با لینک مستقیم به باکس دانلود شهراندروید مراجعه کنید.

 

برنامه کافه تلگراف
دانلود برنامه برنامه کافه تلگراف با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات