خانه » دانلود بازی ندای اسپارتان Call of Spartan 4.7.8 برای اندروید

بازی ندای اسپارتان Call of Spartan

بازی ندای اسپارتان Call of Spartan
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی ندای اسپارتان Call of Spartanبازی ندای اسپارتان Call of Spartanبازی ندای اسپارتان Call of Spartanبازی ندای اسپارتان Call of Spartanبازی ندای اسپارتان Call of Spartan

بازی ندای اسپارتان Call of Spartan

به بازی Call of Spartan خوش آمدید! در این بازی استراتژیک و جذاب، شما به عنوان یک فرمانده نیروهای نظامی باید به جنگ با دشمنان بروید و امپراطوری خود را گسترش دهید. استراتژی‌هایتان را به کار بگیرید، ارتش خود را تقویت کنید و در جنگ‌های استراتژیک شرکت کنید.
در نسخه جدید این بازی، ما تلاش کرده‌ایم تا تجربه‌ی شما را بهبود بخشیم و برخی از بهبودها و اضافات جدید را در اختیار شما قرار دهیم. در زیر به برخی از ویژگی‌های این نسخه در شهراندروید می‌پردازیم:
1. ماموریت‌های جدید: در این نسخه، ماموریت‌های جدیدی را به بازی اضافه کرده‌ایم. این ماموریت‌ها چالش‌های جدیدی را برای شما به ارمغان می‌آورند و به شما امکان می‌دهد مهارت‌های نظامی خود را به امتحان بگذارید.
2. سلاح‌های جدید: در این نسخه، سلاح‌های جدیدی را به ارتش خود اضافه کنید. از تانک‌ها، هواپیماها، موشک‌ها و بسیاری از سلاح‌های نوین دیگر استفاده کنید تا ارتش قدرتمندی را تشکیل دهید.
3. تکامل امپراطوری: در بازی Call of Spartan، شما می‌توانید امپراطوری خود را تکامل دهید. با ساخت و ارتقا ساختمان‌ها، تحقیق و توسعه تکنولوژی و تشکیل ارتش قدرتمند، امپراطوری خود را بزرگ کنید و در رقابت با سایر بازیکنان به برتری برسید.
4. جنگ استراتژیک: در بازی Call of Spartan، می‌توانید در جنگهای استراتژیک با سایر بازیکنان شرکت کنید. همکاری با دوستان خود، تشکیل اتحادات و حملات به دشمنان را برنامه‌ریزی کنید و به عنوان یک تیم قدرتمند در جنگ پیشرو شوید.
با آماده شدن ارتش خود، استراتژی‌های نظامی خود و همکاری با دوستان، شما آماده‌اید تا به یک فرمانده بزرگ تبدیل شوید و امپراطوری خود را گسترش دهید. با بازی Call of Spartan، به دنیایی از جنگ و استراتژی خوش آمدید.

 

بازی ندای اسپارتان Call of Spartan
دانلود بازی بازی ندای اسپارتان Call of Spartan با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات