خانه » دانلود بازی چند خوان رستم (معمای تصویری-حدس کلمه) 6.6 برای اندروید

بازی چند خوان رستم ChandKhan Rostam

بازی چند خوان رستم ChandKhan Rostam
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی چند خوان رستم ChandKhan Rostamبازی چند خوان رستم ChandKhan Rostamبازی چند خوان رستم ChandKhan Rostamبازی چند خوان رستم ChandKhan Rostamبازی چند خوان رستم ChandKhan Rostam

بازی معمای تصویر و حدس کلمات چند خوان رستم ChandKhan Rostam

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک فکری و معمایی به نام چند خوان رستم را در شهراندروید منتشر می کنیم. با نصب بازی چند خوان رستم شما می توانید چند بازی متنوعه داشته باشید. منظور از چند خوان رستم این است که باید خوانهای رستم یا بازی را رد کنید. این بازی دارای 1000 مراحل متنوعه وجذاب است که هیچ وقت برای شما تکراری و خسته کننده نمی شود. خوان اول حدس ضرب المثل از روی کارتون های جذاب و بانمک، خوان دوم شما باید حروف داده شده را به هم وصل نمایید و کلمه تازه ایی پیدا کنید، در خوان سوم باید کلمات بهم ریخته را مرتب کنید و همینطور تا خوان های دیگر را باید پشت سر بگذارید.

یک بازی بسیار متفاوت از بازی های دیگر که بسیار برای تقویت هوش و افزایش دایره لغات شما مواثر می باشد. یک بازی معمایی که از داستان هفت خوان رستم الهام گرفته شده و علاوه به بازی فکری شما یک بازی داستانی خواهید داشت. دارای تصاویر با کیفیت و گرافیک قابل قبول به همراه صدا گذاری جذاب و گیم پلی روان که از ویژگی های محبوب این بازی به حساب می اید. نسخه بروز این بازی در شهراندروید به صورت رایگان و لینک مستقیم ارائه شده است.

 

بازی چند خوان رستم ChandKhan Rostam
دانلود بازی بازی چند خوان رستم ChandKhan Rostam با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *