خانه » دانلود بازی کلابی cluby 1.9.5c برای اندروید

بازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) cluby

بازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) cluby
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) clubyبازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) clubyبازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) clubyبازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) clubyبازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) cluby

بازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) cluby

در این وقت از روز یک بازی ورزشی به نام کلابی را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. کلابی یک بازی انلاین ایرانی که در ان می توانید تیم فوتبالی خود را ساخته و مدریت کنید. ویژگی های زیادی باعث شده که این بازی در ایران به محبوبیت بالایی برسد! ویژگی هایی همچون:کاربران ایرانی، یک شبکه اجتماعی جذاب بین کاربران، جام حذفی، انواع بازیهای لیگ، نقل و انتقاد بین تیم ها، بازی دوستانه، روم های گفتگو، روزنامه و خیلی دیگر که گفتنش در این متن نمی گنجد. در این بازی شما همچون یک مربی فوتبال باید عمل کنید و تیم خود را به درستی بچینید.

بازیکن بخرید یا مربی و باید تعداد تماشاچیان را افزایش دهید و همیشه برای مسابقه های دوستانه اماده باشید. بازی های فوتبالی به سه دسته در این بازی تقسیم می شود: جام حذفی، بازی های لیگ، بازیهای دوستانه که شما با شرکن در انها می توانید امتیاز خود را بالا ببرید. در این بازی شما احساس واقعی یک مدریت تیم را این بازی اصل و قانون خود را دارد. زیرا همه مسابقه ها در تاریخ و ساعت معینی تشکیل می شود و شما بعدا می توانید امتیاز خود را تماشا کنید. لیگ های کلابی به این صورت است که از اول هفته تا اخر این مسابقه ها صورت می گیرد. و تیم ها از تیم برتر به پایین دسته بندی می شود، و در اخر تیم ها یا از جدول صعود می کنند یا به پایین جدول می روند. شما می توانید در این بازی جذاب برای رقبای خود در چت روم ان کلی بخوانید و رقابت را جذاب تر کنید.

مربیگری و جام های حذفی ،نقل و انتقالات

در بازی کلابی شما می توانید مانند یک مربی عمل کنید! بازیکنان تازه ایی بخرید و به ان تمرین بدهید تیم خود را بچینید و حواستان به صندلی ذخیره خود باشد. در این بازی همه چیز روی واقعی دنیای فوتبال را به شما نشان می دهد. تیم قدرتمند بسازید و به رقابت های مختلف بپردازید. به بازیکنان خود همچون مربی اعلام کنید، که چه کاری انجام دهند و در چه جایگاهی بایستاد. همه چی به انتخاب شماست!

و جام حذفی که در 8 تیم و در سه مرحله یک چهارم نهایی ونیمه نهایی و فینال انجام می گردد، که بین انها تیم برتر و دوم و سوم مشخص می شود و جام جوایز داده خواهد شد. و در نقل و انتقالات شما می توانید برحسب نیاز تیمتان یا بودجه ایی که دارید بازیکن بخرید تا بتوانید قدرت تیم خود را بالا ببرید. نسخه بروز این بازی جذاب در شهراندروید موجود است می توانید دریافت کنید و دنیای فوتبالی خود را بسازید.

 

بازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) cluby
دانلود بازی بازی کلابی (مدریت انلاین تیم فوتبال) cluby با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *