خانه » دانلود برنامه آشپزی کوکپد Cookpad 311.0.0 برای اندروید

برنامه کوکپد _ شبکه اجتماعی اختصاصی آشپزی

برنامه کوکپد _ شبکه اجتماعی اختصاصی آشپزی
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه کوکپد _ شبکه اجتماعی اختصاصی آشپزیبرنامه کوکپد _ شبکه اجتماعی اختصاصی آشپزیبرنامه کوکپد _ شبکه اجتماعی اختصاصی آشپزیبرنامه کوکپد _ شبکه اجتماعی اختصاصی آشپزی

برنامه کوکپد _ شبکه اجتماعی اختصاصی آشپزی

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی و انتشار یک شبکه اجتماعی به نام کوکپد می پردازیم. اصولا ما ایرانی ها همیشه در پی این بودیم که بهترین غذا و البته تنوع زیادی در لیست غذا های خود داشته باشیم. علاقه فراوان ما به اشپزی و البته دستور پخت غذاهای جدید ما را به سمت برنامه های اشپزی سوق می دهد. که خب عالی میشود برنامه ای انتخاب کنیم که جامع باشد و البته هر انچه که میخواهیم دقیق در ان پیدا کنیم.

امروز ما یکی از بهترین برنامه های اشپزی را در اختیار شما قرار دادیم که برای شناخت بیشتر همراه ما باشید. کوکپد یک شبکه اجتماعی اختصاصی اشپزی می باشد شما میتوانید در ان انواع صفحه های اشپزی انچه که مورد نظرتان است را پیدا کنید و ان را دنبال کنید. میلیون های دستور پخت غذا که در اختیارتان است و همیشه میتوانید غذاهای رنگارنگ درست کنید.

بهترین کیفیت غذایی را برای خود با کوکپد به همراه بیاورید. یا میتوانید برای خود یک صفحه اختصاصی زده و دستور پخت غذاهای خود را در ان برای دیگر کاربران به اشتراک بگذارید تا بقیه هم از تجربه های شما استفاده کنند. با دیگر چت و گفتگو کنید و تجارب خود را با هم به اشتراک بگذارید. یک برنامه کامل که مطمئنیم خواسته های شما را براورده می کند. برای دانلود جدیدترین نسخه برنامه با لینک مستقیم به باکس دانلود مراجعه به فرمایید.

 

برنامه کوکپد _ شبکه اجتماعی اختصاصی آشپزی
دانلود برنامه برنامه کوکپد _ شبکه اجتماعی اختصاصی آشپزی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات