خانه » دانلود مرورگر DuckDuckGo 5.150.1 برای اندروید

DuckDuckGo Privacy Browser مرورگر داک داک گو

DuckDuckGo Privacy Browser مرورگر داک داک گو
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

DuckDuckGo Privacy Browser مرورگر داک داک گوDuckDuckGo Privacy Browser مرورگر داک داک گوDuckDuckGo Privacy Browser مرورگر داک داک گوDuckDuckGo Privacy Browser مرورگر داک داک گو

مرورگر DuckDuckGo Privacy Browser

مرورگر DuckDuckGo یک برنامه کاربردی است که شما را قادر می سازد به صورت ناشناس در اینترنت به گشت و گذار و جستجو بپردازید، این سیستم اغلب برای جلوگیری از ورود کوکی ها استفاده می شود. نسخه جدید این مرورگر را می توانید از شهر اندروید دریافت کنید.

با وجود اینکه امروزه تعداد زیادی مرورگر وجود دارد و شاید انتخاب بهترین آنها کمی مشکل باشد، مرورگر DuckDuckGo می تواند گزینه مناسبی باشد. همانطور که می دانید، داک داک گو در اصل یک موتور جستجوی وب است که به عنوان یک گزینه جایگزین برای موتورهای جستجوی مشهوری مانند گوگل و بینگ در نظر گرفته می شود. شعار اصلی این موتور جستجو این است که از حریم خصوصی کاربران محافظت می کند.

در برنامه DuckDuckGo Privacy Browser تعدادی گزینه اضافی در اختیار دارید که شامل توانایی ردیابی وب ‌سایت‌هایی است که مشکوک به جمع ‌آوری داده‌ها و اطلاعات شما هستند.

می توانید بدون اینکه اسنادی از شما در اختیار آنها قرار گیرد، به راحتی ردیاب ها را مسدود نمایید. ضمنا این مرورگر یک سیستم رتبه بندی اختصاصی برای هر وب سایت در نظر گرفته که بر اساس پروتکل های امنیتی، آن ها را ارزیابی می کند. این ویژگی می تواند به شما کمک کند تا از ورود به پورتال هایی که ممکن است با ویروس ها و انواع دیگر بدافزارها مرتبط هستند اجتناب کند.

امکانات برنامه DuckDuckGo Privacy Browser :

  • محافظت از حریم خصوصی و ردیابی نکردن فعالیت های شما
  • یکی از سبک ترین مرورگرهای خصوصی برای سیستم عامل اندروید
  • سایر عملکردها مانند تکمیل خودکار فرم ها و بوکمارک کردن صفحات، رابط کاربری کلی را بهبود می بخشد
  • یک مرورگر سریع، امن و آسان جهت استفاده
  • سیستم رتبه بندی اختصاصی هر وب سایت
  • برای عملکرد صحیح به حافظه زیادی نیاز ندارد

 

DuckDuckGo Privacy Browser مرورگر داک داک گو
دانلود برنامه DuckDuckGo Privacy Browser مرورگر داک داک گو با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *