خانه » دانلود بازی رقابت آنلاین زبان انگلیسی Engame 1.5.29 برای اندروید

بازی رقابت آنلاین زبان انگلیسی

بازی رقابت آنلاین زبان انگلیسی
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی رقابت آنلاین زبان انگلیسیبازی رقابت آنلاین زبان انگلیسیبازی رقابت آنلاین زبان انگلیسیبازی رقابت آنلاین زبان انگلیسیبازی رقابت آنلاین زبان انگلیسی

بازی رقابت آنلاین زبان انگلیسی

ما امروز مایلیم که یک بازی جدید فکری به نام رقابت انلاین زبان انگلیسی را در شهراندروید معرفی و در اختیارتان قرار دهیم. داستان بازی از این قرار است که گوریل ها در جزیره ی زیبای خود در ارامش به زندگی خود می رسیدن. ولی یک مشکل بزرگ داشتند و ان هم این بود که زبان مشترکی نداشتند تا باهم صحبت کنند. بازی انلاین به این صورت است که شما اول سطح خود را انتخاب می کنید و به رقابت می پردازید و هر که تعداد سوال بیشتری درست پاسخ دهد برنده بازی میشود.

سعی کنید که به سوالات بیشتری پاسخ دهید و سطح خود را بالا ببرید تا جوایز بیشتری برنده شوید. در مسابقات می توانید سه تا بوستر با خود ببرید! و اما بوستر چیست؟ یک نوع کات هایی است که به شما در مسابقه کمک می کند. بوستر ها دارای رنگ سبز که به شما کمک میکند تا جواب را پیدا کنید، بوستر قرمز بوستر حمله است که حواس رقیب را پرت می کند و باعث می شود که زمان را از دست بدهد.

و بوستر ابی که که جلوی حمله حریفتان را میگیرد و شما باخیال راحت می توانید به سوالات خود پاسخ دهید. در بازی رقابت انلاین زبان انگلیسی شما هم سرگرم می شوید و هم زبان انگلیسی را یاد می گیرید. پس همین الان این بازی را با لینک مستقیم و رایگان دانلود کن و ساعتها سرگرم باشید.

 

بازی رقابت آنلاین زبان انگلیسی
دانلود بازی بازی رقابت آنلاین زبان انگلیسی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات