خانه » دانلود برنامه فام Fam 1.2.4 برای اندروید

برنامه فام _ اپلیکیشن پرداخت

برنامه فام _ اپلیکیشن پرداخت
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه فام _ اپلیکیشن پرداختبرنامه فام _ اپلیکیشن پرداختبرنامه فام _ اپلیکیشن پرداختبرنامه فام _ اپلیکیشن پرداختبرنامه فام _ اپلیکیشن پرداخت

برنامه فام _ اپلیکیشن پرداخت

ما امروز یک برنامه کاربردی امور مالی به نام فام را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. اپلیکیشن اسان پرداخت فام تمامی امکاناتی که شما از یک برنامه امور مالی میخواهید در خود جای داده است. شما را از ترافیک و از حدر رفتن وقتتان در بانک جلوگیری می کند. یک ویژگی خاصی که این برنامه دارد این است که شما می توانید با استفاده از فرمان صوتی برنامه کارهای خود را زودتر انجام دهید. در اولین فرصت در این برنامه جزوء برندگان 5 میلیونی هفتگی برنامه فام باشید.

امکاناتی که این برنامه در خود جای داده عبارت از خرید شارژ و بسته های اینترنت برای هر اپراطوری، پرداخت قبوض، کارت به کارت، استعلام موجودی، ثبت چک صیادی، افتتاح حساب، سرمایه گذاری در بورس، خرید بیمه و در یافت شماره شبا که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. کسانی که ملل کارت را دارند می توانند از این امکانات استفاده کنند. شما می توانید هم اکنون این برنامه بسیار کاربردی را از سایت ما با لینک مستقیم دانلود کنید و از امکانات بی نظیر این برنامه استفاده نماید.

 

برنامه فام _ اپلیکیشن پرداخت
دانلود برنامه برنامه فام _ اپلیکیشن پرداخت با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات