خانه » دانلود بازی دهکده مزرعه داری FarmVille 3 v1.27.36581 برای اندروید

بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3

بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 50% 50%

اسکرین شات ها

بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3

بازی دهکده مزرعه داری FarmVille 3

خوش آمدید به دنیای جذاب و مسالمت‌بخش بازی FarmVille 3! این بازی شما را به دنیایی از کشاورزی و دامپروری می‌برد، جایی که شما می‌توانید یک مزرعه زیبا را برای خودتان بسازید و به مدیریت آن بپردازید. با کاشت و برداشت محصولات، پرورش حیوانات و تولید محصولات کشاورزی، می‌توانید از مزرعه خود درآمدزایی کنید و آن را به یک پارادایس سبز و آباد تبدیل کنید.این بازی زیبا و سرگرم کننده شما را به دنیایی از مزرعه ها و کشاورزی هدایت می کند. در این دنیا، شما به عنوان یک کشاورز واقعاً با مهارت‌های خود محصولات تولید می‌کنید، دام‌ها را پرورش می‌دهید و مزرعه خود را برای مبارزه با می‌پردازید.

در FarmVille 3، ما از بهبودها و اضافه کردن مطالب جدید را برای شما آماده کرده‌ایم. در این نسخه، شما قادر خواهید بود تا مناطقی را ببینید و با محیط‌های متنوع و زیبا روبرو شوید. همچنین، شما می‌توانید گونه‌های زیادی از گیاهان و حیوانات را بکارید و پرورش دهید و منابعی را برای توسعه مزرعه خود کسب کنید.
همچنین، ما در این نسخه بهبودهایی در رابطه و تجربه استفاده از اعمال انجام داده ایم تا بازی برای شما بهتر و دلپذیرتر شود. از گرافیک به‌روز شده و افکت‌های جدید لذت ببرید و به طور کلی، تجربه‌ی بی‌نظیری از بازی کشاورزی در FarmVille 3 را تجربه کنید.
در این بازی، شما می‌توانید محصولات خود را بفروشید، با دوستان خود رقابت کنید و به یک کشاورز موفق تبدیل شوید. با پرورش حیوانات، تولید محصولات با کیفیت و مدیریت عالی خود را بالا بکشید و کشاورز نمونه شوید. برای دانلود اخرین نسخه این بازی جذاب به باکس دانلود شهراندروید مراجعه کنید.

بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3
دانلود بازی بازی دهکده مزرعه داری _ FarmVille 3 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *