خانه » دانلود برنامه فیلو – تماشای رایگان ویدیو Filo 6.0.34 برای اندروید

برنامه فیلو _ تماشای رایگان ویدیو

برنامه فیلو _ تماشای رایگان ویدیو
  • رای: 236
  • نظر: 3
محبوبیت 87% 87%

اسکرین شات ها

برنامه فیلو _ تماشای رایگان ویدیوبرنامه فیلو _ تماشای رایگان ویدیوبرنامه فیلو _ تماشای رایگان ویدیوبرنامه فیلو _ تماشای رایگان ویدیو

برنامه فیلو _ تماشای رایگان ویدیو

ما امروز مایلیم که در شهراندروید به معرفی و انتشار یک برنامه سرگرمی به نام فیلو بپردازیم. اگر دنبال یک برنامه سرگرمی هستید که هم ویدیو های رایگان تماشا کنید و هم کسب درامد کنید بهتراست برنامه فیلو را نصب کنید. حالا چطور با برنامه فیلو درامد داشته باشیم؟ فقط کافی است که ویدیو هایی را که از انها خوشتان امده و دانلود کرده اید را در فیلو انتشار دهید. شما از درامد حاصل از تبلیغ در صفحه خود سهیم هستید.

هرچه فیلم های بیشتری اپلود کنید درامد شما هم به نصبت تبلیغ ها بیشتر خواهد شد. فیلو فیلم هایی که به سلیقه شما نزدیک هستند را پیشنهاد می کند و شما لازم نیست زمان زیادی را برای پیدا کردن ویدیو ها صرف کنید. شما میتوانید موضوعات متفاوتی برای صفحه و یا اپلود ویدیو ها  از طنز و تناسب اندام گرفته تا فوتبال و فیلم و سریال انتخاب کنید. میتوانید دوستان خود را دنبال کنید و با هم در ارتباط باشید.

شما میتوانید در این برنامه به راحتی ویدیو هایی را که میخواهید را دانلود کنید و یا نشانه بگذارید تا بعدا تماشا کنید. و کلی امکانات دیگر که در این متن نمی گنجد. پس همین الان این برنامه را بالینک مستقیم و رایگان از سایت ما دانلود کنید و برای خود کس درامد مداوم کنید.

 

برنامه فیلو _ تماشای رایگان ویدیو
دانلود برنامه برنامه فیلو _ تماشای رایگان ویدیو با لینک مستقیم
  1. فیلو ارتقا داده بشه و دیزاین و جستجوی ویدیو هاش بهتر بشه خیلی عالی تر میشه

  2. خوب بود اگه هر دو روز بروزرسانی لازم نبود یا درستش کنید یا تعطیل

  3. خیلی عالی است ای برنامه پیشنهاد میکنم به همه نصب کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *