خانه » دانلود بازی فوتبالیستارز ( جایزه نقدی) 15.26.1 Footballistars برای اندروید

بازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistars

بازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistars
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 50% 50%

اسکرین شات ها

بازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistarsبازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistarsبازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistarsبازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistarsبازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistars

بازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistars

امروز ما به درخواست مکرر شما عزیزان یک بازی ورزشی به نام فوتبالیستارز را در شهر اندروید منتشر کردیم. فوتبالیستارز یا همان ستارگان فوتبال، شما در این بازی می توانید به صورت انلاین با دوستان خود یا رقیب های دیگر در سرتاسر ایران به رقابت بپردازید. می توانید که پرچم تیم های مورد علاقه خود چه از تیم های ایرانی یا خارجی را بر روی مهره خود انتخاب کنید و به رقابت انلاین بپردازید. هر هفته تیم های برتر در این بازی مشخص می شود و برای انها جوایز نقدی داده خواهد شد. پس فرصت را از دست ندهید و امتیاز تیم خود را بالا ببرید تا جوایز نقدی دریافت کنید.

اگر فکر می کنید که یک فوتبالیست برتر هستید خب بفرمایید! بازی فوتبالیستارز یک موقعیت عالی تا خودتان را نشان دهید. یک ویژگی عالی این بازی گزارش زنده در بازی است که به شما احساس واقعی فوتبال را القا می کند. دارای لیگ های بسیار زیاد و متنوعه که می توانید خودتان را به رخ حریفتان بکشید. در استادیوم های جهانی رقابت نموده وامتیازات بالایی دریافت کنید. حتی میتوانید کاپیتان خود را انتخاب نموده و با حریف خود به صورت صوتی کل کل نموده و از یک بازی حرفه ایی فوتبال لذت ببرید. ماموریت ها را با دوستان یا رقبای دیگر به اتمام برسان و با برترین تیم های این بازی به رقابت بپردازید. با حریف خود به صورت زنده چت کنید و استیکر بفرستید تا دوستان تازه ایی پیدا کنید. اگر دنبال یک بازی حرفه ایی فوتبال می گردید ما به شما فوتبالیستارز را معرفی می کنیم. چقدر عالی که شما میتوانید یکی دیگر از برندگان جوایز نقدی این بازی باشید. نسخه بروز این بازی جذاب در شهر اندروید قرار دارد. پس هرچه زودتر دانلود نموده و ساعات خوشی برای خود رقم بزنید.

 

بازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistars
دانلود بازی بازی فوتبالیستارز (جایزه نقدی) Footballistars با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *