خانه » دانلود برنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتری Forosha 2.5.9 برای اندروید

برنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتری

برنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتری
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتریبرنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتریبرنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتریبرنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتری

برنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتری

برنامه فروشا در دسته امورمالی است که توسط تاکسی اپس طراحی و منتشر شده است، برای معرفی بیشتر با ما در شهراندروید همراه باشید. این برنامه برای کسانی که از هزینه فاکتور برای مشتری خسته شده اند بسیار مناسب می باشد. با این برنامه به راحتی میتوانید برای مشتری های خود فاکتور بزنید. برای هر صنفی مناسب می باشد و همه می توانند به راحتی از ان استفاده کنند. ثبت فاکتور مشتری با چند کلیک ساده امکان پذیر می باشد. قابلیت ان را دارد که به فاکتور خود امضا، لوگو، مهر اضافه کنید.

دارای 11 نوع قالب فاکتور برای چاپ می باشد. فروشا همچون داشبورد امور روزانه شما میباشد. می توانید انواع گزارش که میخواهید به فاکتور خود اضافه کنید. کالای خود را با بارکد وارد کنید. تمامی واحد های پول را پشتیبانی می کند. ثبت پرداخت نقدی و یا چکی و کسر از فاکتور به راحتی انجام می شود. و کلی امکانات دیگر که برای دسترسی به ان کافی است که برنامه فروشا را نصب کنید. جدیدترین نسخه برنامه در شهراندروید ارائه شده که میتوانید با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

برنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتری
دانلود برنامه برنامه فروشا _ مدریت آسان فاکتور و مشتری با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات