خانه » برنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاین Gharar 1.8.2 برای اندروید

برنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاین

برنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاین
  • رای: 95
  • نظر: 0
محبوبیت 90% 90%

اسکرین شات ها

برنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاینبرنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاینبرنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاینبرنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاینبرنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاین

برنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاین

اپلیکیشن “قرار” یک اپلیکیشن ایرانی است که قابلیت‌هایی مانند تماس تصویری و جلسات آنلاین را فراهم می‌کند. این اپلیکیشن با هدف ارائه یک پلتفرم کامل برای برگزاری جلسات آنلاین، تیم‌های مجازی و ارتباطات کاربران در محیطی امن و پیشرفته طراحی شده است.
با استفاده از اپلیکیشن قرار، کاربران می‌توانند به صورت آنلاین جلسات تیمی، کنفرانس‌ها و جلسات آموزشی را برگزار کنند. این اپلیکیشن امکاناتی مانند تماس تصویری با کیفیت بالا، مشارکت در صفحه نمایش، ارسال پیام‌های متنی و فایل‌ها، اشتراک گذاری صفحه و کنترل ارائه‌ها را به شما می دهد. قرار یک اپلیکیشن ایرانی است که برای برقراری تماس‌های تصویری و برگزاری جلسات آنلاین طراحی شده است. این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد با دوستان، خانواده و همکاران خود در هر زمان و هر مکانی ارتباط برقرار کنید.
قرار امکاناتی مشابه تماس‌های تصویری و جلسات آنلاین را ارائه می‌دهد، از جمله:
تماس تصویری: می‌توانید با افراد دیگر تماس‌های تصویری برقرار کنید و با آنها در زمان واقعی ارتباط داشته باشید.
جلسه آنلاین: می‌توانید جلسات آنلاین برگزار کنید و با چند نفر به صورت همزمان به صورت صوتی و تصویری در ارتباط باشید. این قابلیت برای مصاحبه‌های کاری، کلاس‌های آنلاین داشته باشید.

مشارکت در صفحه نمایش و اشتراک گذاری فایل را ارائه می‌دهد. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند به صورت آنلاین با دیگران تماس تصویری برقرار کنند و جلسات کاری، آموزشی یا اجتماعی را انجام دهند. هم اکنون این برنامه را از شهراندروید با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

برنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاین
دانلود برنامه برنامه قرار _ تماس تصویری _ جلسه آنلاین با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات