خانه » دانلود بازی نبرد گلفی Golf Battle 2.6.3 برای اندروید

بازی نبرد گلفی

بازی نبرد گلفی
  • نسخه 2.6.3
  • اندروید 6.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی نبرد گلفیبازی نبرد گلفیبازی نبرد گلفیبازی نبرد گلفی

بازی نبرد گلفی

نبرد گلفی عناون یک بازی ورزشی است که توسط کمپانی خلاق Miniclip.com طراحی شده و ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار ان میپردازیم. در این مدت اخیر کاربران عزیز و گرامی ما در خواست داشتند که یک بازی ورزشی گلف برایتان معرفی و منتشر کنیم. که ما بعد از انتخاب بهترین بازی در این سبک بازی نبرد گلفی را در اختیارتان قرار دادیم. این بازی به صورتی که بسیار ساده است ولی مهیج سرگرم کننده و اعتیاد اور هم می باشد.

بازی های مشابه ای که در زمینه گلف است بسیار منتشر شده که ما به جرات می گوییم که این بازی از بهترین ها می باشد. اولین بهترین سبک بازی این است که شما با بازیکنان واقعی رقابت می کنید. همین محیط رقابتی برای جذابیت بازی بسیار ماثر واقع شده است. شما میتوانید به صورت 6 نفره بازی انلاین داشته باشید. بازی های دیگر رقابت با یک نفر بود و البته تک به تک اما در این بازی به این صورت نمی باشد و نوبتی هم نیست که خب این به نوبه خود خیلی عالی می باشد.

فکر نکنید که با یک بازی ساده طرف هستید! باید تلاش کنید که توپ را به طرف سوراخ هدایت کنید اما موانع و چالش های زیادی بر سر راهتان خواهد بود. هر بازیکن که با تعداد کمتر ضربه توپ را به سوراخ بیاندازد برنده بازی محسوب می شود. بازی در حالت های مختلف مثل Classic ، Rush و رقابتی قابل اجرا می باشد. از نظر گرافیک هم باید گفت که بسیار عالی و سه بعدی طراحی شده است محیطی شاد و صدا گذاری جذاب که باید ان را دست کم نگرفت. برای دانلود این بازی جذاب به باکس دانلود مرجعه کنید تا رایگان و با لینک مستقیم دریاقت نمایید.

 

بازی نبرد گلفی
دانلود بازی بازی نبرد گلفی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *