خانه » دانلود برنامه Google Authenticator 5.20R4 برای اندروید

Google Authenticator برنامه افزایش امنیت حساب گوگل

Google Authenticator برنامه افزایش امنیت حساب گوگل
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

Google Authenticator برنامه افزایش امنیت حساب گوگلGoogle Authenticator برنامه افزایش امنیت حساب گوگلGoogle Authenticator برنامه افزایش امنیت حساب گوگلGoogle Authenticator برنامه افزایش امنیت حساب گوگل

برنامه افزایش امنیت حساب گوگل Google Authenticator

برنامه Google Authenticator یک اپلیکیشن افزایش امنیت حساب گوگل محسوب می شود که امروز در شهر اندروید نسخه جدید آن را قرار داده ایم. به کمک این برنامه می توانید امنیت حساب های کاربری خود را بالا برده و از دسترسی افراد ناشناس به آن جلوگیری نمایید.
Google Authenticator ورود از طریق حساب کاربری به یک سیستم را ایمن ‌تر و سخت ‌تر می ‌کند تا دیگران نتوانند به راحتی حساب کاربری شما را مورد حمله قرار داده و هک کنند، حتی اگر رمز عبور آن را پیدا کرده باشند. برنامه افزایش امنیت حساب گوگل با استفاده از دو چیز مختلف، ورود به هر سیستمی را از هر مکان یا منطقه ای ایمن می سازد: دانستن رمز عبور و همراه داشتن موبایل. Authenticator کدی را ایجاد می کند که در برنامه به مدت چند ثانیه ظاهر می شود و پس از وارد کردن رمز عبور، از یک مکان عمومی این کد را هم باید وارد کنید تا به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل، حتی اگر رمز عبور شما هم به سرقت برود یا هک شود، حساب شما بدون گوشی قابل ورود نیست.

Google Authenticator امنیت بالایی را نه تنها برای حساب Google شما فراهم می کند، بلکه برای دیگر حساب های کاربری تان نیز می توانید از آن استفاده نمایید. و به طرز شگفت آوری ساده و آسان برای استفاده است.

امکانات برنامه Google Authenticator :

  • دسترسی ایمن به انواع حساب های کاربری
  • تایید دو مرحله ای برنامه برای بالاتر بردن امنیت حساب کاربری
  • استفاده از برنامه نیاز به اینترنت ندارد
  • ورود به حساب Google را ایمن می کند
  • جهت استفاده آسان است
  • امکان استفاده در دیگر حساب های کاربری

 

Google Authenticator برنامه افزایش امنیت حساب گوگل
دانلود برنامه Google Authenticator برنامه افزایش امنیت حساب گوگل با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات