خانه » دانلود بازی قطار شادی 2.8.1 Happiness Train برای اندروید

بازی قطار شادی Happiness Train

بازی قطار شادی Happiness Train
  • رای: 94
  • نظر: 0
محبوبیت 75% 75%

اسکرین شات ها

بازی قطار شادی Happiness Trainبازی قطار شادی Happiness Trainبازی قطار شادی Happiness Trainبازی قطار شادی Happiness Train

بازی قطار شادی Happiness Train

امروز ما برای کودکان یک بازی اموزشی به نام قطار شادی در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. قطار شادی یک بازی ایرانی و پرطرفدار دارای یک مجموع کامل اموزشی به صورت بازی و موسیقی می باشد. در این بازی فرزندتان یک آموزش شادی اور را تجربه می کنند علاوه بر بازی شاد هم خواهند شد. قطار شادی برای کودک شما اشکال را به اسانی در 15 نوع بازی متنوعه می اموزد. بازی با رنگ و چیزهای دیگر برایش به راحتی اب خوردن می شود!  اشیا را تعیین می کند،منطقی فکر می کند، مهارت و سرعت خود را افزایش می دهد.

هنوز تمام نشده این بازی جذاب به فرزندانتان شماره های اضطراری را هم می اموزدو علاوه بر همه اینها لاتین و ریاضیات پایه را می آموزد.  قطار شادی علاوه بر یک بازی کامل و سرگرم کننده برای کودکان یک مهد کودک هم می باشد. ویژگی های این بازی به قدری زیاد است که کاربران زیادی را به خود جذب کرده یک مهدکودک همرا در هر زمان و هر مکان برای شماست.

دیگر به دنبال یک بازی ایمن و متناسب برای فرزندانتان نباشید قطار شادی همه نگرانی والدین را برطرف کرده شما با این بازی میتوانید فرزندتان را با قطلر شادی تنها بگذارید چون تمام مطالب و بازیهای ان اموزشی می باشد. نسخه بروز این بازی جذاب در شهر اندروید موجود است با مراجعه به باکس دانلود قطار شادی را کاملا رایگان دریافت کنید.

 

 

بازی قطار شادی Happiness Train
دانلود بازی بازی قطار شادی Happiness Train با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *