خانه » دانلود بازی در هشتم _ بازی فکری و معمایی in the eighth 0.17 برای اندروید

بازی در هشتم _ بازی فکری و معمایی

بازی در هشتم _ بازی فکری و معمایی
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی در هشتم _ بازی فکری و معماییبازی در هشتم _ بازی فکری و معماییبازی در هشتم _ بازی فکری و معماییبازی در هشتم _ بازی فکری و معمایی

بازی در هشتم _ بازی فکری و معمایی

ما امروز مایلیم که یک بازی جدید فکری و معمایی را به نام در هشتم را در شهراندروید معرفی و در اختیارتان قرار دهیم. داستان بازی از این قرار است که ناشناسی با ماشین فضایی خود در خال سفر است اتفاقی می افتد و ماشین او خراب می شود. او در یک سیاره ناشناخته سقوط می کند و شما باید به او کمک کنید تا بتواند به سیاره های بعد بروید. و اما چونه به او در حل مشکلش کمک کنید؟ خیلی ساده است کافی است که معما ها را حل کنید و مراحل را پشت سر بگذرانید.

همانند یک بازی اتاق فرار است که شما با حل کردن معما ها کلید در را پیدا می کنید. شما با حل پازل، معما و یا جابه جایی باید کلید خروج از اتاق را پیدا کنید. هر چه زمان شما کمتر باشد امتیاز بیشتری خواهید گرفت. همینطور ادامه می دهید تا مراحل تمام شود. رنگ امیزی نقاشی و گرافیک بسیار عالی است و شما را مجذوب خود می کند. معما ها بسیار پرتنوع و سرگرم کننده می باشد. اگر دنبال یک بازی فکری و معمایی هیجان انگیز هستید حتما این بازی را امتحان کنید. جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم و رایگان ارائه شده که میتوانید دانلود کنید.

بازی در هشتم _ بازی فکری و معمایی
دانلود بازی بازی در هشتم _ بازی فکری و معمایی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *