خانه » دانلود برنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیر Insta Star 9.5.3 برای اندروید

برنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیر

برنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیر
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیربرنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیربرنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیربرنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیر

برنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیر

اینسا استار یک برنامه در دسته شبکه های اجتماعی است که توسط اندرومدا طراحی شده است. که ما در شهراندروید به معرفی بیشتر ان می پردازیم. با این برنامه شما با یک تیر سه نشان می زنید! فالوور بگیر، لایک بگیر، کامنت بگیر اینستا در یک برنامه جمع شده است. این روزها اینستا جزوء پرطرفدارترین شبکه اجتماعی شده و کسانی هستند که در هر صورتی از این برنامه برای خود ایجاد درامد میکنند. این برنامه کمک می کند که شما زودتر به خواسته خود برسید.

فروشگاه ها یا بلاگر های زیادی در این برنامه در حال پول دراوردن هستند. اینستا استار کمک می کند که لایک و بازدید های شما افزایش پیدا کند. فالوور های شما را افزایش می دهد همینطور بازدید استوری، افزایش کامنت و افزایش ویو و لایک برای ویدیو های اینستا را خواهید داشت. کافی است که برنامه را نصب کنید و با استفاده از سکه هر چه که میخواهید را خریداری کنید. برای دانلود تاخرین نسخه برنامه با لینک مستقیم به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

برنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیر
دانلود برنامه برنامه اینستا استار _ لایک و فالوور بگیر با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *