خانه » دانلود بازی جدولانه جدول شرح در متن 2.7 Jadvalaneh برای اندروید

بازی جدولانه Jadvalaneh

بازی جدولانه Jadvalaneh
  • رای: 8
  • نظر: 0
محبوبیت 75% 75%

اسکرین شات ها

بازی جدولانه Jadvalanehبازی جدولانه Jadvalanehبازی جدولانه Jadvalanehبازی جدولانه Jadvalaneh

بازی جدولانه Jadvalaneh

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک فکری و معمایی به نام جدولانه را در شهر اندروید معرفی و منتشر کردیم. جدولانه دارای 1000 جدول متنوع از ساده به سخت است که اوقات فراغت شما را به سرگرمی پر خواهد کرد. این بازی ساده والبته چالش برانگیز است شما باید شرح قرداده شده را بخوانید و حروف مربوطه را جابه جا کرده و به هم وصل کنید. قرار نیست در این بازی چیزی تایپ کنید و فقط باید حروف را جابه جا کنید تا جواب را پیدا کنید. یک بازی فکری عالی برای شما که علاوه بر تقویت حافظه کمک بسزایی بر هوش کلامی شما می کند! در صحبتی باشید جملات را به زیبایی در کنار هم قرار می دهید.

رابط کاربری ساده این بازی یکی از ویژگی های این بازی محسوب می شود. در این بازی شما می توانید کلیپ های کوتاه را ببینید و امتیاز بگیرید، راه ساده برای دریافت امتیاز بیشتر است.  علاوه بر تقویت حافظه و دایره لغات شما افزایش پیدا می کند. پس از نصب و ورود به بازی شما می توانید با فکر و تمرکز جدول ها را حل کنید، به مراحل بالاتر بروید و سرعت عمل خود را بالا ببرید. جدولانه بهترین بازی در همه مکان و همه جاست، شما در مواقع بیکاری می توانید بازی کنید و ذهن خود را مهک بزنید.

بهترین بازی در مواقعی که در مترو یا vrp هستید تا اوقات خود را به خوبی بگذرانید و از بی حوصلگی در می ایید. در اول بازی به شما 200 امتیاز داده می شود و اگر شما پشت حروف را درست بچینید امتیاز می گیرید و اگر هم اشتباه کنید با امتیاز منفی روبه رو می شوید. با حوصله و تمرکز جلو بروید و ذهن و حافظه خود را به یک چالش عالی دعوت کنید. نسخه بروز بازی جدولانه در شهراندروید قرار دارد. با مراجعه به باکس دانلود این بازی جذاب را به صورت رایگان دریافت کنید و نهایت لذت را از ان ببرید.

 

بازی جدولانه Jadvalaneh
دانلود بازی بازی جدولانه Jadvalaneh با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *