خانه » دانلود بازی ایرانی خواستگاری 6.8 khastegari برای اندروید

بازی ایرانی خواستگاری khastegari

بازی ایرانی خواستگاری khastegari
  • رای: 7
  • نظر: 0
محبوبیت 85% 85%

اسکرین شات ها

بازی ایرانی خواستگاری khastegariبازی ایرانی خواستگاری khastegariبازی ایرانی خواستگاری khastegariبازی ایرانی خواستگاری khastegari

بازی ایرانی خواستگاری khastegari

در این وقت از روز ما برای شما کاربران گرامی یک بازی جذاب در سبک فکری معمایی به نام خواستگاری در شهراندروید قرار دادیم. از اسم بازی مشخصه که داستان بر سر یک خواستگاری پر پیچ و خم است پر از چالش که بازی را مهیج تر میکند. داستان از این قرار است که هوشنگ به خواستگاری دختری که از کودکی دوست دارد میرود ولی خانواده اکرم به این راحتی ها بله نمی دهند . شما باید به هوشنگ در چالش های خواستگاریش کمک کنید. هوشنگ وقتی به خواستگاری میرود پدر اکرم میگوید که باید اقوام و بزرگان فامیل را راضی کند که این برای خودش یک هفت خان رستم است .

هر کدام ار اقوام یک خصوصیات و اخلاق های متفاوت دارند که خب بازی را پیچیده میکند. شما چند مرتبه به خانه عروس میروید که در هر مرحله بازی یک شاخه گل از گل های دستتان کم میشود . هر بار که دسته گل شما تمام شد باید دوباره به گل فروشی بروید و گل خریداری کنید . هرچقدر تعداد سکه ها و صندوقچه جوایز بیشتر باشد رابطه هوشنگ و اکرم قوی تر میشود .نگران نباشید هر وقت به سوال سختی برسید اکرم به شما کمک میکند و شما با سکه هایتان میتوانید لباس یا ماشین برای هوشنگ و اکرم خریداری کنید.

برخی از ویژگی های بازی ایرانی خواستگاری khastegari

  • طراحی ایرانی و بسیار با کیفیت
  • طرح سوالات مختلف که باعث می شود فکر و ذهن شما فعال شود
  • کم حجم
  • قابلیت تغییر لباس و ظاهر شخصیت های بازی
  • تعداد مراحل بالا

 

بازی ایرانی خواستگاری khastegari
دانلود بازی بازی ایرانی خواستگاری khastegari با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *