خانه » دانلود بازی فسقلی ها در شهر بازی 2.0.3 Kiddos in Amusement Park برای اندروید

بازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Park

بازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Park
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Parkبازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Parkبازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Parkبازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Parkبازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Park

بازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Park

در این وقت از روز ما در شهر اندروید یک بازی کودکانه به نام فسقلی ها در شهر بازی را معرفی و منتشر می کنیم. فسقلی ها در شهر بازی دارای 15 نوع بازی متفاوت برای کودکان 1 تا 7 سال است که برای انها تمامی بازی ها اموزشی می باشد. همه ما برای کودکانمان یک بازی اموزشی و سرگرم کننده می خواهیم تا وقت با ارزش انها الکی هدر نرود و چقدر عالی می شود که ما یک بازی اصولی و اموزشی برای انها در نظر بگیریم. پیشنهاد ما به شما بازی فسقلی ها در شهر بازی می باشد با ما همراه باشید تا ویژگی های عالی این بازی را بیان کنیم.

یکی از مهم ترین ویژگی این بازی اموزش مفاهیم پیش دبستانی در قالب سرگرمی و بازی است. بچه ها در این بازی اموزش هایی همچون: رنگها، اشکال هندسی، اعداد و شمارش انها و… که همه انها برای تقویت هوش فرزندمان بسیار عالی می باشد. از دیگر ویژگی های این بازی جذاب می توان به گرافیک عالی و صدا گذاری جذاب فسقلی ها در شهربازی اشاره کرد. هنوز تمام نشده این بازی به ینج زبان زنده جهان طراحی شده مانند: زبان انگلیسی، عربی، روسی، ارمنی و زبان شیرین فارسی که کودکان به مرور می تواند اموزش زبان هم داشته باشد.

فسقلی ها می توانند سوار چرخ و فلک بشوند یا بستی درست کنند و همینطور کلی بازی دیگر که علاوه بر نشاط و شادی اموزه های جذابی هم دارد. بازیهای مهیج در فسقلی ها در شهر بازی عبارت از: چرخ و فلک بازی، ون بستی فروشی، ماهی گیری، اتاقک عکاسی، قلعه بادی، دلقک تردست، کنسول بازی، بالون، تابلو نمایش، پیراشکی فروشی، چرخ و فلک اسب ها، غرفه اردک پلاستیکی، چکش بازی، دلقک خندان، ادمک رقصان هستند. نسخه بروز این بازی جذاب اموزشی در شهر اندروید موجود می باشد.

 

بازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Park
دانلود بازی بازی فسقلی ها در شهر بازی Kiddos in Amusement Park با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات