خانه » دانلود بازی موتور کراس مهارت های دیوانه وار Mad Skills Motocross 3 v2.2.0 برای اندروید

دانلود بازی مهارت های دیوانه وار 3_ Mad Skills Motocross 3

دانلود بازی مهارت های دیوانه وار 3_ Mad Skills Motocross 3
  • رای: 5
  • نظر: 0
محبوبیت 40% 40%

اسکرین شات ها

دانلود بازی مهارت های دیوانه وار 3_ Mad Skills Motocross 3دانلود بازی مهارت های دیوانه وار 3_ Mad Skills Motocross 3دانلود بازی مهارت های دیوانه وار 3_ Mad Skills Motocross 3دانلود بازی مهارت های دیوانه وار 3_ Mad Skills Motocross 3دانلود بازی مهارت های دیوانه وار 3_ Mad Skills Motocross 3

دانلود بازی مهارت های دیوانه وار  Mad Skills Motocross 3

به بازی Mad Skills Motocross 3 خوش آمدید! این بازی جذاب و هیجان انگیز شما را به دنیای مسابقات موتورسواری می‌برد. در این بازی، شما به عنوان یک موتورسوار حرفه‌ای، باید در مسابقات مختلف به رقابت بپردازید و تلاش کنید بهترین موتورسوار مسابقه شوید.
بازی Mad Skills Motocross 3 دارای گرافیکی بی‌نظیر و فیزیک واقع‌گرایانه است که تجربه‌ای واقعی از مسابقات موتورسواری را برای شما به ارمغان می‌آورد. مسیرهای چالش‌برانگیز و پرمخاطب این بازی، شما را درگیر خود می‌کند و هیجان وادار می‌شوید برای بهبود مهارت‌های خود تلاش کنید و به سرعت و تکنیک خود در مسابقات اعتماد کنید.
در Mad Skills Motocross 3 می‌توانید با استفاده از قابلیت سفارشی‌سازی قوی، موتورسیکلت خود را به دلخواه شخصی‌سازی کنید. بازیکنان می‌توانند از مجموعه‌ای از لباس‌ها، کاستوم‌ها و تزیینات برای موتورسیکلت خود استفاده کنند و آن را به سبک خود تغییر دهند. این امکان به شما می‌دهد تا نشان دهید که هر موتورسوار حرفه‌ای باید برترین موتورسیکلت را داشته باشد.
Mad Skills Motocross 3 دارای حالت‌های متنوعی است که شما می‌توانید در آنها شرکت کنید. حالت کاریر، شما را به تبدیل شدن به یک موتورسوار حرفه‌ای هدایت می‌کند. شما باید در مسابقات مختلف شرکت کرده، مهارت‌های خود را بهبود دهید و در رده‌بندی خود را بالا بکشید.
تیم ما در شهر اندروید قصد دارد که اخرین نسخه این بازی جذاب را رایگان و با لینک مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

دانلود بازی مهارت های دیوانه وار 3_ Mad Skills Motocross 3
دانلود بازی دانلود بازی مهارت های دیوانه وار 3_ Mad Skills Motocross 3 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *