خانه » دانلود برنامه مایکروسافت آفیس 16.0.16026.20116 Microsoft Office برای اندروید

Microsoft Office for Android برنامه مایکروسافت آفیس

Microsoft Office for Android برنامه مایکروسافت آفیس
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

Microsoft Office for Android برنامه مایکروسافت آفیسMicrosoft Office for Android برنامه مایکروسافت آفیسMicrosoft Office for Android برنامه مایکروسافت آفیسMicrosoft Office for Android برنامه مایکروسافت آفیس

برنامه مایکروسافت آفیس Microsoft Office

به کمک نسخه اندروید برنامه Microsoft Office می توانید به تمام آنچه که از برنامه های آفیس نیاز دارید، به صورت یکجا دسترسی داشته باشید. در این مطلب از وب سایت شهر اندروید نسخه کامل این نرم افزار پرکاربرد و جامع را آماده کرده ایم.
نسخه اندروید برنامه مایکروسافت آفیس شامل سه برنامه معروف و پرکاربرد Word, Excel و PowerPoint است که با دریافت و نصب این مجموعه، می توانید از هر سه مورد نام برده استفاده نمایید و در واقع با نصب این پکیج، دیگر نیازی به دانلود و نصب جداگانه ورد، پاورپوینت و اکسل ندارید که به معنای صرفه جویی آشکار از نظر فضای ذخیره سازی موبایل است. اسناد ایجاد شده در این برنامه به طور پیش فرض در سرویس OneDrive ذخیره می شوند.
علاوه بر امکان استفاده از ورد، اکسل و پاورپوینت به صورت همزمان و یکجا، نسخه اندروید برنامه مایکروسافت آفیس، دارای یکسری عملکردهای اضافی است که هدف آن تبدیل موبایل شما به یک دفتر واقعی است. این موارد شامل امکان اسکن کردن عکس ها و تبدیل آنها به اسناد Word با زدن یک دکمه، تبدیل جداول Word به اسناد قابل تجزیه و تحلیل در اکسل، ایجاد فایل های PDF از دوربین خود یا هر یک از سه برنامه یکپارچه آفیس یا امضای آن ها می باشد.

امکانات برنامه Microsoft Office :

  • امکان دسترسی به Word, Excel و PowerPoint به صورت یکجا
  • به اشتراک گذاری اسناد و باز کردن آنها از طریق کدهای QR
  • ذخیره اسناد در سرویس ابری OneDrive
  • امکان ایجاد و ویرایش اسناد با استفاده از یک کنترل پنل
  • ذخیره فضای خالی بیشتر در موبایل

 

Microsoft Office for Android برنامه مایکروسافت آفیس
دانلود برنامه Microsoft Office for Android برنامه مایکروسافت آفیس با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *