خانه » دانلود بازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mango 9.9 برای اندروید

بازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mango

بازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mango
  • رای: 12
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mangoبازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mangoبازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mangoبازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mango

بازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mango

خانم انبه” یک بازی کودکانه آموزشی است که با هدف آشنایی کودکان با مفاهیم مختلف شناخت میوه ها با موسیقی و هنر طراحی شده است. در این بازی، بازیکنان با کمک شخصیت انبه سعی می کنند با انواع میوه ها و سیفی جات هم فارسی و انگلیسی اشنا شوند.
در این بازی، شخصیت اصلی بازی “خانم انبه” نام دارد که یک مربی آموزشی است. او بازیکنان را در راه رسیدن به هدف آموزشیشان هدایت می کند. بازیکنان کوچک ما با شعر نقاشی و پازل با مفاهیم میوه ها را می اموزند.
هدف اصلی بازی “خانم انبه” آموزش کودکان است، اما این بازی به شکلی طراحی شده است که برای بزرگسالان نیز جذاب باشد. بازیکنان می توانند در هر زمان به بازی بازگردند و به مرور زمان، به دلیل پیشرفت در بازی، تعاملاتشان با خانم انبه و دیگر شخصیت های بازی بیشتر خواهد شد.
از دیگر ویژگی های بازی “خانم انبه” می توان به طراحی زیبا و رنگارنگ، موسیقی ملایم و پس زمینه های جالب و پرانرژی اشاره کرد که باعث می شوند کودکان و بزرگسالان هر دو از بازی لذت ببرند. برای دانلود با لینک مستقیم و رایگان این بازی اموزشی جذاب به باکس دانلود شهراندروید مراجعه کنید.

 

بازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mango
دانلود بازی بازی خانم انبه ( اموزش میوه ها) Mrs. Mango با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *