خانه » دانلود برنامه جهش mutation 1402 برای اندروید

برنامه جهش _ کلاس اول تا دوازدهم

برنامه جهش _ کلاس اول تا دوازدهم
  • رای: 51
  • نظر: 0
محبوبیت 82% 82%

اسکرین شات ها

برنامه جهش _ کلاس اول تا دوازدهمبرنامه جهش _ کلاس اول تا دوازدهمبرنامه جهش _ کلاس اول تا دوازدهمبرنامه جهش _ کلاس اول تا دوازدهم

برنامه جهش _ کلاس اول تا دوازدهم

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک برنامه اموزشی به نام جهش می پردازیم. شما با این برنامه میتوانید با یک تیر پند نشان بزنید چون از کلاس اول تا دوازدهم در این برنامه می باشد. با بارکد خوان برنامه بر روی هر صفحه از کتاب بگیرید فیلم اموزشی ان درس برای شما می اید. تدریس خط به خط از کلاس اول تا دوازدهم را در جهش خواهید داشت. اموزش های این برنامه همراه با نمونه سوال، فیلم، جزوء، کاربرگ می باشد.

اگر دنبال یک اموزش کامل برای فرزندان خود هستید ما برنامه جهش را پیشنهاد می کنیم. جهش دارای کلی معلم دلسوز و تلاشگر می باشد که برای کمک به کودکان شما در این برنامه جمع شدند تا بتوانند اموزش را برای انها راحتتر بکنند. همینطور اموزش هایی همچون: تایپ ده انگشتی، روخوانی ساده قرانی، اموزش زبان انگلیسی و کلی اموزش رایگان دیگر که در این برنامه اختصاص داده شده است.

طراحان این برنامه تمام هزینه و وقت خود را به صورت رایگتن در اختیار شما قرار داده اند تا دانش اموزان امروز ما در اینده موفق و پیروز باشند. با حمایت و دعای خیرتان گروه اموزشی جهش را همراهی کنید. پس همین الان جهش را با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید و از اموزش کامل و حرفه ان نهایت لذت را ببرید.

 

برنامه جهش _ کلاس اول تا دوازدهم
دانلود برنامه برنامه جهش _ کلاس اول تا دوازدهم با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات