خانه » دانلود بازی دوستان تام سخنگو My Talking Tom Friends 3.2.2 برای اندروید

بازی دوستان تام سخنگو

بازی دوستان تام سخنگو
  • رای: 6
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

بازی دوستان تام سخنگوبازی دوستان تام سخنگوبازی دوستان تام سخنگوبازی دوستان تام سخنگوبازی دوستان تام سخنگو

بازی دوستان تام سخنگو

ما امروز مایلیم که یک بازی کودکانه به نام دوستان تام سخنگو را در شهراندروید معرفی و منتشر کنیم. در این بازی تفننی شما باید از حیوانات خانگی تام، انجلا، هنک و… مراقبت کنید. تمامی این حیوانات در یک خانه بزرگ و زیبا جمع شدند و هر کدام نیاز خاص خودشان را دارند و شما باید به نیاز های انها رسیدگی کنید. نیاز های انها مثل این است که گرسنه باشند و یا بخواهند که بازی کنند و یا در محیط بیرون سرگرم شوندو حتی به استخر بروند! باید تلاش کنید و تک تک نیاز های انها را براورده کنید.

می توانید شخص سازی هایی هم روی بازی اعمال کنید و بازی را برای خود جذاب تر نمایید. گرافیک زیبا و دوستداشتنی با رنگ های شاد کودکانه که محیطی جذاب را برای بازیکنان خود می سازد. جلوه های صوتی جذاب و با مزه با موسیقی های شاد که شما را مجذوب خود می کند. اگر دنبال یک بازی جدید از سری بازیهای تام می باشید حتما این بازی را امتحان کنید.

مینی بازی های جذاب هم در بازی موجود است که اوقات فراغت شما را پر می کند. این بازی تا هم اکنون توانسته رتبه خوبی را در بین بازیکنان از ان خود کند و جزوء بازیهای پرطرفدار محسوب شود. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

بازی دوستان تام سخنگو
دانلود بازی بازی دوستان تام سخنگو با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات