خانه » دانلود برنامه ایرانی نزدیکا 12.9.0 Nazdika برای اندروید

برنامه ایرانی نزدیکا Nazdika

اسکرین شات ها

برنامه ایرانی نزدیکا Nazdikaبرنامه ایرانی نزدیکا Nazdikaبرنامه ایرانی نزدیکا Nazdikaبرنامه ایرانی نزدیکا Nazdikaبرنامه ایرانی نزدیکا Nazdika

برنامه ایرانی نزدیکا Nazdika

ما امروز برای شما کاربران گرامی یک برنامه شبکه اجتماعی به نام نزدیکا در شهر اندروید معرفی و منتشر میکنیم. نزدیکا یک برنامه ایرانی است که شما میتوانید هنر و کارهایی که انجام میدهید را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. در نزدیکا یک موقعیت است که هنر و خودتان را به دیگران معرفی کنید یا دیگران را بشناسید. موقعیت خوبی برای دیده شدن است. در نزدیکا این امکان وجو دارد که با خانواده و دوستان خود گروه تشکیل دهید و یک گفتگوی خصوصی داشته باشید. می توانید نوشته و تصاویر دیگران را ببینید و نظر بدهید و دوستان تازه ایی پیدا کنید.

نزدیکا این امکان را در اختیار شما گذاشته که با خانواده تماس تصویری و صوتی داشته باشید. این برنامه کارکردی همچون اینستاگرام و چه بسا امکانات بیشتری دارد که نصب ان خالی از لطف نیست. یک برنامه کامل و پرطرفدار ایرانی که مخاطب های زیادی را از سرتاسر ایران به خود جذب کرده است. در نزدیکا شما میتوانید موقعیت افراد را ببینید و کسانی که به موقعیت شما نزدیک است را شناسایی کنید و به گفتگو بنشینید. نزدیکا یک اپلیکیشن کامل ایرانی است که نسخه به روز ان در شهر اندروید موجود میباشد هر چه زودتر دانلود کنید و اوقات خوشی با دوستان و خانواده را برای خود رقم بزنید.

برخی از امکانات برنامه ایرانی نزدیکا Nazdika

  • دوست‌های جدید پیدا کنی
  • با دوست‌هات چت کنی
  • عضو گروه‌های مختلف بشی یا گروه خودت رو بسازی
  • پست‌های متنی، تصویری و ویدیویی بذاری و اینجوری لحظه‌ها رو با دوست‌هات به اشتراک بذاری
  • میتونی یک پیج کاری بسازی، اونجا تولید محتوا کنی یا برای فروشگاه یا خدماتت مشتری پیدا کنی

 

برنامه ایرانی نزدیکا Nazdika
دانلود برنامه برنامه ایرانی نزدیکا Nazdika با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات