خانه » دانلود بازی مدیر آنلاین فوتبال OSM Soccer Game 4.0.38.1 برای اندروید

بازی مدیر آنلاین فوتبال

بازی مدیر آنلاین فوتبال
  • نسخه 4.0.38.1
  • اندروید 6.0
  • دسته
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

بازی مدیر آنلاین فوتبالبازی مدیر آنلاین فوتبالبازی مدیر آنلاین فوتبالبازی مدیر آنلاین فوتبال

بازی مدیر آنلاین فوتبال

ما امروز مایلیم که یک بازی ورزشی به نام مدیر انلاین فوتبال را در شهراندروید معرفی و منتشر کنیم. به در خواست مکرر شما عزیزان ما اخرین نسخه بازی مدیر انلاین را معرفی و منتشر می کنیم. اگر دوستدار یک بازی ورزشی ان هم در سبک فوتبال هستید که در ان مدریت یک تیم فوتبالی را داشته باشید پس این فرصت را از دست ندهید. شما به انواع مربی تیم فوتبال هستید و باید تمامی کارهای تیم را انجام دهید.

نقل و انتقال تیم خود را در بازی های سطح بین المللی انجام دهید. کاپیتان شایسته را پیدا کنید و وظیفه های او را گوشزد کنید و تاکتیک هارا به او اموزش دهید. در تمرین های تیم حضور داشته باشید و به عمل کرد تیم و همچنین تک تک بازیکنان انالیز کنید. بهترین بازیکنان را در جایگاه مناسب ان قرار دهید و یک تیم فوتبال قدرتمند تربیت کنید.

همینطور کارهایی همچون استخدام پزشک خوب برای تیم و طراحی و تهیه لباس مخصوص برای تیم خود کی باشد. یک بازی انلاین و فوتبالی که شما را مجذوب خود خواهد کرد. پس همین الان اخرین نسخه بازی را از سرور پرسرعت سایتمان با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید و ساعتها سرگرم باشید. تجربه ی جدید برای خود رقم بزنید.

 

بازی مدیر آنلاین فوتبال
دانلود بازی بازی مدیر آنلاین فوتبال با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *