خانه » دانلود برنامه حسابداری شخصی پارمیس Parmis Accounting 5.7.82 برای اندروید

برنامه حسابداری شخصی پارمیس همراه

برنامه حسابداری شخصی پارمیس همراه
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه حسابداری شخصی پارمیس همراهبرنامه حسابداری شخصی پارمیس همراهبرنامه حسابداری شخصی پارمیس همراهبرنامه حسابداری شخصی پارمیس همراهبرنامه حسابداری شخصی پارمیس همراه

برنامه حسابداری شخصی پارمیس همراه

امروز به معرفی یک برنامه امور مالی به نام حسابداری شخصی پارمیس که توسط فناوری اطلاعات پارمیس طراحی و منتشر شده در شهراندروید می پردازیم. مسلما برای شما هم پیش امده که در مخارج ماهانه خود ضعف دارید یا از اول ماه تا اخر ماه پول کم می اورید. ما یک برنامه بسیار عالی برای مدریت حساب و مخارج شما را پیشنهاد می کنیم به نام حسابداری شخصی پارمیس می باشد.

خدمات قابل ارائه این برنامه مثل: ذخیره اقساط و وام ها که انها را فراموش نکنید، همینطور میتوانید تمامی افراد خاهنه را تعریف کنید و برای انها هزینه کنار بگذارید. اگر دسته چک دارید می توانید چک های خود را ذخیره کنید تا انها را فراموش نکنید این برنامه به شما یاداوری میکند. هزینه های خود را مدریت کنید و درامد اعضای خانواده را در ان ثبت نمایید. میتوانید درامد و هزینه های مصرفی خود را بودجه بندی کنید.

پارمیس از تقویم میلادی، شمسی و قمری پشتیبانی میکند. شما نمایش لحظه ایی از بودجه کسری یا اضافه در امد خودرا به صورت لحظه ایی خواهید داشت. برنامه حسابداری شخصی پارمیس یک برنامه حرفه ایی است که به شما کمک می کند هزینه خود را به راحتی مدریت کنید و پس انداز هم داشته باشید. همینطور پارمیس از زبان های عربی و انگلیسی هم پشتیبانی میکند. و کلی امکانات دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. اخرین نسخه این برنامه پرطرفدار در سایت ارائه شده که میتوانید با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

برنامه حسابداری شخصی پارمیس همراه
دانلود برنامه برنامه حسابداری شخصی پارمیس همراه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *