خانه » دانلود بازی قهرمان فوتبال 3.4.5 Perfect Kick برای اندروید

بازی قهرمان فوتبال Perfect Kick

بازی قهرمان فوتبال Perfect Kick
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی قهرمان فوتبال Perfect Kickبازی قهرمان فوتبال Perfect Kickبازی قهرمان فوتبال Perfect Kickبازی قهرمان فوتبال Perfect Kick

بازی قهرمان فوتبال Perfect Kick

نام قهرمان فوتبال یک بازی در سبک ورزشی است و مابه صورت رایگان در شهر اندروید در اختیار شما عزیزان گذاشته ایم. در این بازی جذاب شما می توانید با یک زاویه خوب توپ را به سمت دروازه شوت کنید. یا می توانید جلوی توپی که به سمت دروازه تیم شما می اید با مهارت خود بگیرید. با گیم پلی روان این بازی فقط کافیه که انگشت خود را بچرخانید و زاویه درست را پیدا کنید. قهرمان فوتبال یک بازی انلاین است که می توانید با بازیکنان سرتاسر ایران به ضربه های پنالتی و دروازه بانی به صورت زنده رقابت کنید.

اگر دوستدار یک بازی فوتبالی در زدن پنالتی هستید، بازی قهرمان فوتبال یکی از بهترین ها محسوب می شود. که میتوانید برتری خود را نصبت به بازیکنان سرتاسر ایران نشان داده و در جدول برترین ها قرار بگیرید. گرافیک سه بعدی و صدا گذاری عالی این بازی شما را بسیار مجذوب خود خواهد کرد. شما می توانید با دیگر کاربران این بازی چت کرده و به کل کل بنشینید تا یک بازی رقابتی جذاب را بسازید. بازکن خود را انتخاب کنید و هر انطور که می خواهید شخصی سازی کنید. نسخه بروز این بازی جذاب در شهر اندروید قرار دارد. با مراجعه به باکس دانلود برای خود یک بازی جذاب را هدیه دهید.

 

بازی قهرمان فوتبال Perfect Kick
دانلود بازی بازی قهرمان فوتبال Perfect Kick با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات