خانه » دانلود بازی ماشین بازی پژو پارس 23 Peugeot Pars Car برای اندروید

بازی ماشین بازی پژو پارس Peugeot Pars Car

بازی ماشین بازی پژو پارس Peugeot Pars Car
  • رای: 165
  • نظر: 1
محبوبیت 82% 82%

اسکرین شات ها

بازی ماشین بازی پژو پارس Peugeot Pars Carبازی ماشین بازی پژو پارس Peugeot Pars Carبازی ماشین بازی پژو پارس Peugeot Pars Carبازی ماشین بازی پژو پارس Peugeot Pars Car

بازی ماشین بازی پژو پارس Peugeot Pars Car

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی از سری بازیهای مسابقات ماشین سواری به نام ماشین بازی پژو پارس را در شهراندروید معرفی و منتشر کردیم. یک بازی ایرانی است که شما با ماشین پژو پارس می توانید به رقابت رانندگی بنشینید. ماشین خود را هر انطور که می خواهید شخصی سازی نمایید، شوتی یا کف خواب یا هر امکان دیگر را به ان اضافه کنید. شما در این می توانید ماشین هایی نظیر پارس، سمند، زانتیا، دنا پلاس، 405، نیسان ابی، لامبورگینی وهلیکوپتر همنطور ماشین های دیگر را بنشینید و مسابقه دهید. اگر شما هم دوستدار ماشین سواری و مسابقات با پارس هستید پیشنهاد ما به شما این بازی جذاب می باشد.

در کوچه و پس کوچه ها ویراز دهید و از یک بازی ایرانی مهیج لذت ببرید. ماشین بازی پژو پارس دارای چند حالت دوربین ماشین دارد. یک گاراژ مخصوص برای شما که ماشین خود را همینطور که می خواهید طراحی کنید. شما می توانید ماشین های خود را ارتقا بدهید! از ویژگی های عالی این بازی می توان به گرافیک خیره کننده و گیم پلی جذاب به همراه صدا گذاری مهیج این بازی نام برد. نسخه بروز این بازی در شهراندروید در اختیار شما عزیزان قرار دارد. پس هر چه زودتر دانلود نمایید و از ماشین بازی پژو پارس لذت ببرید.

 

بازی ماشین بازی پژو پارس Peugeot Pars Car
دانلود بازی بازی ماشین بازی پژو پارس Peugeot Pars Car با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات