خانه » دانلود برنامه پیشخوان 24 نسخه 6.0.2 خلافی ، سهام عدالت ، یارانه برای اندروید

برنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانه

برنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانه
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانهبرنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانهبرنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانهبرنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانهبرنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانه

برنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانه

ما امروز یک برنامه کاربردی امور مالی به نام پیشخوان 24 را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. با این برنامه تمامی سرویس های پیشخوان در اختیارتان قرار می گیرد. سرویس  های قابل اجرا در این برنامه نظیر از استعلام بیمه تامین اجتماعی، مشاهده سهام عدالت، یارانه، استعلام تمامی قبوض و پرداخت، خلافی خودرو و موتور سیکلت، قیمت طلا ارز و سکه، پیگیری بسته های پستی و کلی امکانات دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. شما می توانید با این برنامه تمامی عوارض خودرو خود اعم از عوارض ترافیک و سالیانه همینطور ترافیک را عانی استعلام کنید و پرداخت نمایید.

دیگر با این برنامه در لحظه کارهای مالی خود را انجام دهید و لازم نیسست وقت زیادی را صرف کنید. با این برنامه خدمات شهروندی هر زمانی در دسترس شماست و لازم نیست که شما به مراکز پلیس +10 مراجعه کنید. با این برنامه تمامی امور شهروندی به راحتی انجام می شود. برنامه پیشخوان 24 تمام تلاش خود را کرده است تا بتواند نیاز های شما را برطرف کند و در این امر موفق هم بوده است. کافی است که این برنامه را از سایت ما با لینک مستقیم دانلود کنید تا بفهمید چه مزایای را در خود جای داده است.

 

برنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانه
دانلود برنامه برنامه پیشخوان 24 _ خلافی، سهام عدالت، یارانه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات