خانه » دانلود بازی پولیسفر پازل و رنگ آمیزی Polysphere 1.12.1 برای اندروید

بازی پولیسفر _ پازل و رنگ آمیزی

بازی پولیسفر _ پازل و رنگ آمیزی
  • نسخه 1.12.1
  • اندروید +5.0
  • دسته
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی پولیسفر _ پازل و رنگ آمیزیبازی پولیسفر _ پازل و رنگ آمیزیبازی پولیسفر _ پازل و رنگ آمیزیبازی پولیسفر _ پازل و رنگ آمیزی

بازی پولیسفر _ پازل و رنگ آمیزی

در این وقت از روز ما به معرفی و انتشار یک بازی جدید در سبک پازل به نام پولیسفر در شهراندروید می پردازیم. ما به شما پیشنهاد می کنیم که این بازی جدید و چالش برانگیز را حتما امتحان کنید. یک بازی که مطمئنیم که به شدت از حل پازل های جذاب ان لذت می بردی و نمی توانید ان را کنار بگذارید. شکل را با دقت ببینید و در نهایت تیکه ها را در کنار همقرار دهید و پازل را تکمیل کنید.

اما باید در این بازی از زاویه درست به شکل ها نگاه کنید تا بتوانید معماهای مخفی شده تصویرذ را پیدا کنید. این بازی ساده نیست بلکه بازی است که درس زندگی را به شما می اموزد. اگر یک گیمر حرفه ای هستید این بازی می توانید تمامی خواسته شما را برای یک بازی پازل براورده کند. گرافیک بازی بسیار زیبا و خیره کننده است که بازی را برای شما چشمگیرذ می کند.

موسیقی دلنشین این بازی به شما حس ارامش را القا می کند. گیم پلی بازی در صورتی که روان است مجذوب کننده هم می باشد. تصاویر بازی برای حل انها بسیار است و شما اصلا خسته نخواهید شد و همیشه یک چالش برای حل ان دارید. در یک نگاه کلی این بازی یک بازی کامل و جذاب می باشد. جدیدترین نسخه بازی در سایت ارائه شده که میتوانید با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید.

 

بازی پولیسفر _ پازل و رنگ آمیزی
دانلود بازی بازی پولیسفر _ پازل و رنگ آمیزی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *