خانه » دانلود بازی موزیک پازل – بازی اهنگی معمایی Puzzle music 1.96 برای اندروید

بازی موزیک پازل _ بازی اهنگی معمایی

بازی موزیک پازل _ بازی اهنگی معمایی
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی موزیک پازل _ بازی اهنگی معماییبازی موزیک پازل _ بازی اهنگی معماییبازی موزیک پازل _ بازی اهنگی معماییبازی موزیک پازل _ بازی اهنگی معمایی

بازی موزیک پازل _ بازی اهنگی معمایی

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک بازی فکری به نام موزیک پازل می پردازیم. ما مفتخریم که جزوء اولین سایت هایی باشیم که این بازی جدید و البته به نوع خود از اولین بازی در این سبک باشد را منتشر کنیم. شما باید اهنگ را مانند پازل کنار هم بگذارید و موسیقی را کامل کنید. بازی به صورت مرحله ایی، چالش دوبرابری و بازی محلی و اهنگ های مناسبتی می باشد.

بازی های فکری از نوع پازل از بهترین و البته پرطرفدار ترین بازی های موبایلی می باشد! این بازی به نوبه خود یکی از بهترین و مفرح ترین بازی شناخته شده است که شما با موسیقی سرو کار دارید.در این بازی یک اهنک پرطرفدار را به 9 قسمت تقسیم می کنند و بازیکن باید تکه ها را کنار هم بگذارد تا اهنک کامل و درست شود. خودتان را با این بازی به یک چالش و البته تجربه ایی جدید دعوت کنید. این بازی دارای ویژگی های جذاب و کتفاوتی است که با نصب ان در اختیارتان قرار می گیرد. جدیدترین نسخه بازی در سایت ارائه شده که میتوانید با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید.

 

بازی موزیک پازل _ بازی اهنگی معمایی
دانلود بازی بازی موزیک پازل _ بازی اهنگی معمایی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *