خانه » دانلود بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال ) Quiz Time 1.31 برای اندروید

بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال )

بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال )
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال )بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال )بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال )بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال )

بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال )

کوییز تایم عنوان یک بازی فکری است که توسط استودیوی تیرازیس برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جدید و جذاب می پردازیم. با کوییز تایم به یک به یک رقابت جذاب اطلاعاتی و مهیج وارد می شوید. ساعات خوشی را با دوستان و خانواده به رقابت بپردازید و هوش و ذکاوت خود را به رخ انها بکشید! در لیگ های مختلف از جمله ، فوتبالی، گردشگری، سینما، کامپیوتر، معارف و… شرکت کنید.

یکی از بهترین های این برنامه جوایز نقدی بسیار زیاد ان است که میتوانید شما هم جزوء برندگان ان باشید. هم خودتان را به چالش بکشید و م جایزه نقدی برنده شوید. دارای گرافیک زیبا و گیم پلی جذاب و اعتیاد اورد همینطور صدا گذاری دلنشین می باشد. اگر به دنبال یک بازی فکری جذاب هستید تا با ان هوش و حافظه، اطلاعات عمومی خود را محک بزنید مطمئن باشید این بازی از بهترین ها در سبک خود می باشد که ارزش امتحان کردن را دارد. جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان دانلود کنید.

 

بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال )
دانلود بازی بازی کوییز تایم ( جایزه نقدی، لیگ فوتبال ) با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *