خانه » دانلود بازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومی Quizzes 3.1.1 برای اندروید

بازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومی

بازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومی
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومیبازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومیبازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومیبازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومیبازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومی

بازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومی

در این وقت از روز ما در شهر اندروید به معرفی یک بازی فکری به نام کوییز می پردازیم. اگر دنبال یک بازی فکری هستید که اطلاعات عمومی شما را به چالش بکشد حتما کوییز را امتحان کنید. این بازی اطلاعات عمومی شما را محک می زند و همینطور افزایش هم می دهد. کلی رویداد های جالب و جایزه های میلیونی در این بازی وجود دارد که میتوانید از انها استفاده کنید. و یک نقطقه جذاب بازی این است که شما با بازیکنان سراسر ایران یا دوستانت هم میتوانید رقابت کنید.

اگر در حوضه خاصی مهارت دارید میتوانید در لیگ های مهارتی شرکت کنید. این بازی به شبکه اجتماعی بزرگ باهم هم وصل است و شما میتوانید از امکانات برنامه باهم هم استفاده کنید و در کوییز رقابت کنید. میتوانید در بازی سکه جمع کنید و در برنامه باهم خرجش کنید و یا برعکس هم میشود. با حریف خود ارتباط برقرار کنید و با هم چت کنید. و کلی امکانات دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. برای نصب جدیدترین نسخه با لینک مستقیم و رایگان بازی کوییز به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

بازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومی
دانلود بازی بازی کوییز _ بازی اطلاعات عمومی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *