خانه » دانلود برنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتی Quran full page (offline) audio 16.0.107 برای اندروید

برنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتی

برنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتی
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتیبرنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتیبرنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتیبرنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتی

برنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتی

ما امروز در شهر اندروید به معرفی و انتشار یک برنامه اسلامی به نام قران صفحه ای کامل ( افلاین) صوتی می پردازیم. اگر به دنبال یک برنامه قرانی و جذاب و کامل هستید که هم تفسیر ایات و هم صوتی باشد حتما این برنامه را امتحان کنید. شما میتوانید قران را کامل با این برنامه ختم کنید و صفحه به صفحه جلو بروید. هم می توانید به صورت افقی و هم به صورت عمودی قران را ختم ببرید. دارای 110 تفسیر و ترجمه به 40 زبان جهان می باشد.

این برنامه قوی ترین موتور جستجو می باشد که در ان میتوانید ایه و کلمه ای که میخواهید را می توانید در ان جستجو کنید. و یکی از بهترین نکته این برنامه که از برنامه های قرانی دیگر جلو می باشد که شما میتوانید در تفسیر و ترجمه هم جستجو کنید. همیطور 15 صوت مختلف در برنامه موجود است که هر کدام را بخواهید میتوانید انتخاب کنید. و کلی امکانات عالی دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. جدیدترین نسخه برنامه با لینک مستقیم در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان دانلود کنید.

 

برنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتی
دانلود برنامه برنامه قرآن صفحه ای کامل (آفلاین) صوتی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *