خانه » دانلود برنامه رقم برنامه رقم 4 نسخه 4.6.3 حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انبار برای اندروید

برنامه رقم _ حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انبار

برنامه رقم _ حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انبار
  • رای: 8
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه رقم _ حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انباربرنامه رقم _ حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انباربرنامه رقم _ حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انباربرنامه رقم _ حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انبار

برنامه رقم _ حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انبار

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک برنامه کاربردی امور مالی به نام رقم می پردازیم. با برنامه رقم دیگر برای حساب کتاب های خود نیازی به کاغذ و دفتر ندارید چون این برنامه به شما کمک می کند که حساب ها و انبار، مدریت های فاکتور خود را بسیار دقیق انجام دهیم. شاید برای شما پیش امده که برای حساب های خود به مشکل خوردید و انجوری که میخواستید دقیق در نیامده و شما باید ساعت زیادی را صرف این کار بکنید.

دیگر نگران امور مالی و حسابداری خود نباشید! رقم برای کمک به شماست. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار روان است به طوری که یک و دوبار استفاده کنید دیگر نیازی به حسابدار ندارید. یک گاوصندق بسیار ایمن که تمامی اطلاعات، فاکتورها، بدهی یا طلب های شما در ان ثبت شده است. و یکی از بهترین امکانات رقم این است که برای طلب خود دیگر لازم نیست که به مشتری خود زنگ بزنید! رقم به صورت خودکار به مشتری پیام میدهد و از باقی مانده فاکتور انها را با خبر می کند.

حریم خصوصی شما بسیار محفوظ می باشد پس خیالتان راحت باشد. امکاناتی که برنامه رقم ارائه می دهد بسیار نا محدود است که در این متن نمی گنجد شما دانلود این برنامه می توانید از تمامی این امکانات به راحتی استفاده کنید. اخرین نسخه برنامه در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

 

برنامه رقم _ حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انبار
دانلود برنامه برنامه رقم _ حسابداری، فاکتور، دفترحساب، انبار با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *