خانه » دانلود بازی مسابقات مشت زنی 1.1.3 Real Boxing برای اندروید

بازی مسابقات مشت زنی Real Boxing

بازی مسابقات مشت زنی Real Boxing
  • رای: 6
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی مسابقات مشت زنی Real Boxingبازی مسابقات مشت زنی Real Boxingبازی مسابقات مشت زنی Real Boxingبازی مسابقات مشت زنی Real Boxing

بازی مسابقات مشت زنی Real Boxing

امروز ما در شهر اندروید از سری بازی های در سبک ورزشی به نام مسابقات مشت زنی را معرفی و منتشر می کنیم. مسابقات مشت زنی فرصتی است برای شما است که مهارت خود را نشان بدهید. این بازی جزوء بازی های پرطرفدار و البته جذاب محسوب می شود. در اول بازی شما سکه زیادی ندارید اما به مرور با رد کردن مراحل و پیروزی به شما سکه تعلق می گیرد. که با انها می توانید شخصیت بوکسور خود را شخص سازی کنید! از مدل مو گرفته تا لباس و همینطور وسایل دفاعی که خیلی به دردتان میخورد. یک بازی جذاب در نوع خود که می توان به جرعت بگوییم که از برترین ها است.

هوش مصنوعی این بازی به بهترین نحو عمل می کند طوری که شما اگر یک جاخالی یا یک ضربه عالی بزنید ان را صحنه اهسته کرده و به هیجان بازی می افزاید. این بازی ترجمه فارسی را دارد و شما به راحتی می توانید از این بازی لذت ببرید. در مسابقات هفتگی این بازی شما می توانید قدرت خود را نشان دهید و جوایز ارزنده ایی دریافت کنید. همینطور این بازی مسابقات زیرزمینی را هم دارد که چالش های خود را دارد. شما با 30 بوکسور دیگر می توانید مبارزه کنید و از انها تکنیک های جدیدی بیاموزید.

این بازی با گیم پلیر جذاب و روان جزوء اعتیاد اور ترین ها محسوب می شود! به طوری که با یک بار بازی دیگر نمی توانید ان را کنار بگذارید. دنیای حرفه ایی بوکس و مشت زنی که علاقه مدان زیادی دارد اگر شما هم جزوء علاقه مندان هستید مسابقات مشت زنی از بهترین ها است. گرافیک عالی و واقعی گرا به همرا صدا گذاری مهیج از ویژگی های برتر این بازی محسوب می شود. نسخه بروز این بازی حرفه ایی در شهر اندروید برای شما ارائه شده است.

 

بازی مسابقات مشت زنی Real Boxing
دانلود بازی بازی مسابقات مشت زنی Real Boxing با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *