خانه » دانلود بازی سماور 4.80 samavar برای اندروید

بازی سماور samavar

بازی سماور samavar
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی سماور samavarبازی سماور samavarبازی سماور samavarبازی سماور samavar

بازی سماور samavar

در این وقت از روز یک بازی ایرانی در سبک فکری معمایی به نام سماور را در شهر اندروید معرفی و منتشر می کنیم. سماور علاوه بر سادگی اما یک بار وارداین بازی شوید دیگر به ان اعتیاد پیدا می کنید و دیگر نمیتوانید ان را کنار بگذارید. این بازی دارای 1000 مرحله متنوعه از اسان تا سخت است. در این بازی باید به دنبال کلمات باشید ولی کلمات تازه ایی هم پیدا می کنید! یک بازی چالش برانگیز و سرگرم کننده است. یک سرگرمی جذاب که شما هم بازی می کنید هم معانی بعضی کلمات را می فهمید و مشاهیر جهان را به راحتی می شناسد.

از ویژگی های عالی این بازی می توان به گرافیک زیبای سنتی و موسیقی های ارامبخش می توان اشاره کرد. یک بازی که ذهن و حافظه شما را به یک چالش جذاب می کشاند. شما با این بازی می توانید حافظه خود را تقویت کنید و ساعتها سرگرم شوید. در این بازی شما می توانید با دوستان و خانواده هم فکری کنید و مراحل را یکی پس از دیگری حل کنید. یک بازی عالی در اوقات فراقت که جزوء بهترین ها در ایران شناخته شده است و جوایز متنوعی دریافت نموده است. سماور یک چالش جذاب که به اطلاعات عمومی شما می افزاید و دایره لغات شما را افزایش می دهد.

شما باید در سماور صفحه بازی را لمس کنید و حروف بهم ریخته را به هم وصل کنید جهت مشخص شده ایی نیست فقط باید کلمات را پیدا کنید. مراحل در سطوح بالاتر سخت تر می شود که شما با تکیه بر هوش و البته راهنمای بازی انها را حل کنید و سکه دریافت کنید. با سکه های خود در مراحل بالا می توانید راهنمایی دریافت کنید و مراحل را زودتر رد کنید. نسخه بروز این بازی در شهر اندروید موجود است. پس هرچه زودتر دانلود نموده از یک بازی فکری عالی لذت ببرید.

 

بازی سماور samavar
دانلود بازی بازی سماور samavar با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات